Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Дмитро Грицай

28.09.2020
об 10:13

28 вересня свій ювілей відзначає український актор театру і кіно, телеведучий Дмитро Грицай. Сьогодні йому виповнюється 35 років. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював ведучим ранкового розважального шоу «Ранковий промінь». Нині знімається у кіно та грає у Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

Редакція VGL cinema вітає Дмитра з Днем народження, бажаємо йому участі в цікавих проєктах, нових ролей та здійснення творчих планів.

Читачам пропонуємо добірку проєктів, де грає актор.

Головна героїня серіалу «Голос янгола» лікарка Валентина пережила вже немало – втратила батьків та дитину, розійшлась з нареченим, посварилась з молодшою сестрою. Єдина рідна людина після сварки поїхала в невідомому напрямку і тепер Валентина хоче її знайти. Через декілька років їй це вдалося з'ясувати, але в той же час виявилось, що сестра загинула, потрапивши під машину... Валя ніяк не може оговтатися від цієї звістки. Вона вирішує будь-що з'ясувати всі обставини трагедії.

У цьому серіалі Дмитро Грицай грає роль журналіста Олексія.

«Перевірка на міцність» детективний серіал про спеціальну команду з декількох чоловік, які займаються перевіркою служб безпеки. Роблять вони це досить оригінальним методом, наприклад, самі грабують банк. Потім награбоване, звичайно, повертають і показують пограбованим і здивованим «клієнтам», де слабкі місця в охороні. Одного разу під час виконання «перевірки» щось пішло не так. Виявилось, що замовники «перевірки» - насправді злочинці, які забрали награбоване. Тепер команді потрібно знайти і зловити справжніх злочинців. Між тим за ними йде поліція.

У цьому серіалі Дмитро Грицай грає роль поліцейського.

«Центральна лікарня» - багатосерійна стрічка, що розповідає про найкращого хірурга Маргариту. Вона відповідальна, має маленьку доньку, але улюблена робота забирає в Маргарити весь час і дитині вона не може приділяти належну увагу. У лікарні з’являється новий хірург Рустам. Коли Маргарита зустрічає нового лікаря у закладі, виявляється, що вони вже знайомі. Що їх пов’язує в минулому і чому лікарка на всі запитання іншого персоналу заперечує своє знайомство з Рустамом.

У цьому серіалі Дмитро Грицай грає роль героя на ім'я Антон.

«Пристрасті по Зинаїді» - головна героїня – провінційна красуня, яка рано залишилась круглою сиротою. Після зради коханого вона розчаровується у людях та не вірить в любов. Дівчина розуміє, що може розраховувати тільки на власні сили. Вона домагається успіху і стає «залізною леді».

Дмитро Грицай грає тут героя на ім'я Артем Озеров.

Серіал «Як довго я тебе чекала» розповідає про пару закоханих Жанну і Рому, які планують одружитись, але несподівано хлопця звинувачують у вбивстві подруги Жанни Каті. Його підставляє батько Жанни – майор міліції Валерій, якому не потрібен жебрак зять. Дізнавшись, що Романа хочуть вбити на зоні, Жанна йде на угоду з місцевим бізнесменом. Вона погоджується на фіктивний шлюб в обмін на це Ром отримує захист і особливі умови утримання у в’язниці. Дізнавшись про це, хлопець у помсту одружується з іншою. Проходять роки і вони знову зустрічаються. Тільки тепер холоднокровний і цинічний Роман щиро вважає колишню наречену зрадницею, не підозрюючи, що всі ці роки вона його чекала.

У цьому серіалі Дмитро Грицай грає роль юриста.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Фатіма Горбенко

25 вересня свій день народження святкує українська акторка Фатіма Горбенко. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Фатіма в Одесі, професію акторки опановувала у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Ще під час навчання почала зніматись у кіно. Працює у Вільному театрі. Володіє англійською та іспанською мовою, полюбляє танцювати та плавати.

25.09.2020
об 10:41

Новини

Дні народження зірок: Марія Моторна

Сьогодні, 26 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Марія Моторна. Народилась вона у Кременчузі. У 2016 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. У тому ж році вперше зявилась на екрані та стала акторкою «Українського малого драматичного театру».

26.09.2020
об 10:36

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гапчук

27 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Гапчук. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Народилась акторка у Києві, у дитинстві та юнацтві професійно займалася народними танцями. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Працює у Київському театрі «Візаві» та активно знімається у кіно.

27.09.2020
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Грицай

28 вересня свій ювілей відзначає український актор театру і кіно, телеведучий Дмитро Грицай. Сьогодні йому виповнюється 35 років. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював ведучим ранкового розважального шоу «Ранковий промінь». Нині знімається у кіно та грає у Київському академічному

28.09.2020
об 10:13