Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Діана Кузьмінова

09.09.2020
об 10:12

9 вересня свій день народження святкує  українська акторка театру і кіно Діана Кузьмінова. Сьогодні вона святкує невеличкий ювілей – 25 років. В минулому році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, нині активно знімається у кіно – задіяна одразу в трьох проєктах, які побачимо вже незабаром та грає у Київському театрі на Подолі.

Редакція VGL cinema вітає Діану з Днем народження, бажаємо їй цікавих та яскравих ролей у театрі і кіно.

Для читачів ми підготували невеличку  добріку проєктів, де задіяна артистка.

Серіал  «Виходьте без дзвінка - 2 » - це продовження розповіді про автогонщика-таксиста Богдана та капітана поліції Марію. Вони розбираються у своїх стосунках, а також їх чекає безліч пригод. Тепер Богдан допомагає Марії з розкриттям справ, а також прагне допомогти тим, хто зневірився покарати злочинців.

Діана Кузьмінова грає тут героїню на ім’я Валерія Маслова.

«Джованні» - комедійний серіал, що розповідає про відносини Сергія та його колишньої   Світлани. Вони розлучені, чоловік знайшов собі нову дівчину та планує з нею одружитись, аж тут з Італії повернулась його колишня з дітьми – виявляється її норовливого характеру не витримав навіть італієць Джованні. І тепер Світлана та її діти роблять життя Сергія нестерпним.

У цьому серіалі  Діана Кузьмінова грає роль дівчини, яка допомагає Сергію.

«Любов з заплющеними очима» серіал про драматичну історію кохання Рити та Артема. Колишня хлопця погрожує Риті, але ніхто на це не зважає. Дівчина готується до весілля з коханим, аж раптом на неї нападають та обливають кислотою в результаті чого дівчина втрачає зір. Артем кидає її. Після цього в житті Рити з’являється нове кохання та виявляється ця людина може бути причетна до нападу на неї…

Діана Кузьмінова грає тут одну з героїнь, яка взаємодіє з Ритою.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Стася Ровінська

7 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно, ведуча Стася (Анастасія) Ровінська. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Дівчина мріяла бути артисткою, тож вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Деякий час працювала у Київському драматичному театрі на Лівому березі Дніпра. Її батько – відомий кліпмейкер Семен Горов, мати - телеведуча Сніжана Егорова. Акторка рано вийшла заміж і нині виховує трьох дітей, веде передачі на ТВ, грає у театрі та кіно.

07.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ольга Бережна

8 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ольга Бережна. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Артистка закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Працює в київському театрі «Чорний квадрат» та знімається у кіно з 2007 року.

08.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Ступка

6 вересня, свій день народження святкує український актор театру і кіно, ведучий Дмитро Ступка. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Дмитро Ступка онук відомого українського актора Богдана Ступки. Він походить з акторської родини, тож здається вибір професії Дмитра зроблений змалечку. У 2010 році він закінчив Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого у тому ж році став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка.

06.09.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Олександр Суворов

5 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Суворов. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Народився Олександр у Дніпрі, закінчив місцеве театрально-художне училище. З 1990 року є актором Одеського драматичного театру. Тоді ж почав зніматись у кіно.

05.09.2020
об 10:12