Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Денис Роднянський

09.12.2020
об 10:29

9 грудня свій день народження святкує український актор та режисер Денис Роднянський. Фах режисера він отримав у Київському університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого, однак наразі частіше знімається в кіно як актор.

В кіно Денис Роднянський дебютував, як режисер зі своєю документальною короткометражною стрічкою «Вчитель співу». Фільм відзначили нагородою на кінофестивалі «Відкрита ніч», а у наступному році кіноробота приймала участь у конкурсній програмі Міжнародного Канського відеофестивалю.

Наразі Денис Роднянський зіграв у понад півсотні фільмів та серіалів. Ось декілька нещодавно вийшовших з виробництва проєктів за участі актора:

 

«Сага»

12-серійна історія життя української родини Козаків починається у 1908 році й триває до наших днів. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

У серіалі для ТРК «Україна» Денис Роднянський грає Мирона.

 

«Номери»

Екранізація п'єси Олега Сенцова розповідає про світ номерів, де панують чіткі правила, але раптом трапляється збій – Сьомий почав відносини не зі своєю парною – Четвертою. Від цього зв'язку з'являється дитя, котрому дається порядковий номер Одинадцять. Однак у відповідальний момент Сьомий відмовляється від свого сина, так само як вчинив зі своїм другом Дев'ятим, коли той вирішив публічно висловити свою думку. Але саме безхребетному Сьомому вдається звільнити героїв від системи.

В цьому фільмі, прокат якого ще триває, Денис Роднянський зіграв П’ятий номер.

 

«Заборонений»

Події у фільмі відбуваються в 1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Потім режисер переносить глядача в вересень 1985 року. Збірка записів «Палімпсести» Стуса, написана ним у таборі для політв’язнів, готується на Заході до висунення на Нобелівську премію з літератури. КДБ схвильований цим фактом і не може допустити, щоб така нагорода піднесла «українську справу» на нечувану висоту. Тому до табору «Перм-36» приїжджає спеціальний агент КДБ, який має завдання за будь-яку ціну спокусити поета химерною «свободою» в обмін на відмову від висунення на премію.

У художньому фільмі Денис Роднянський з’являється в ролі Василя Шиманського.

Редакція VGL cinema вітає Дениса Роднянського з 40-річчям, бажаємо реалізації творчого потенціалу в повній мірі, цікавих сценаріїв та невичепної енергії для здобуття успіхів у всіх сферах життя.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Дерев’янко

5 грудня свій 44-й день народження святкує український актор Сергій Дерев’янко. Ще з дитинства хлопчика виховували в інтелігентній родині, а любов до мистецтва поступово перейшла від тата, який все життя пропрацював в театрі. Батьки майбутньому акторові намагались дати всесторонній розвиток, тому Сергій встиг спробувати свої сили і в музиці в якості скрипаля, і в футболі, і навіть в художній майстерності.

05.12.2020
об 10:51

Новини

Дні народження зірок: Зоя Барановська

6 грудня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Зоя Барановська. Вона отримала освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Зоя активно знімається в кіно. В цьому році артистка встигла зіграти в дебютному повнометражному фільми Наталки Ворожбит «Погані дороги», серіалах «Зречення» та «Сага», а також ще в декількох кінороботах.

06.12.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олег Карпенко

7 грудня в українського актора театру та кіно, теле- та радіоведучого Олега Карпенка день народження. Він народився в Одесі, навчався в Народній студії кіноактора при Одеській Кіностудії імені О. Довженка. Наразі його акторська фільмографія налічує понад 30 кіноробіт, серед яких є іноземні стрічки, адже вільне володіння англійською дає можливість грати іноземних проєктах. Також своїми професійними знаннями Олег ділиться зі студентам, яким викладає акторську майстерність.

07.12.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Євгенія Гладій

Сьогодні свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Євгенія Гладій. Вона народилася 7 грудня в київській сім’ї артистів, тож у дитинстві дівчині доводилося проводити час за лаштунками та на знімальному майданчику. Щоправда, у юнацтві Євгенія обрала факультет філології, вивчала романо-германські мови, потім працювала перекладачкою та вчителькою в школі. Проте в якийсь момент вирішила покинути все та стати актрисою, як батьки.

07.12.2020
об 11:14

Новини

Дні народження зірок: Руслан Ярошенко

Сьогодні свій день народження святкує Руслан Ярошенко. Народився він 8 грудня в Умані, згодом переїхав до Києва, наразі знімається в кіно.

08.12.2020
об 10:17