Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Даша Плахтій

07.11.2020
об 10:12

7 листопада свій день народження святкує українська акторка Даша Плахтій. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Народилася вона у Павлограді. Закінчила Київський національний університет театру кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого.

Редакція VGL cinema вітає Дашу з Днем народження, бажаємо їй цікавих проєктів та повної творчої реалізації.

У артистки цікава фільмографія, ми зробили добірку нових кіноробіт за участю Даші Плахтій.

«Червоний. Без лінії фронту» - дія фільму відбувається у 1920-ті роки на Західній Україні. Данило Червоний – студент, який разом із друзями захоплений ідеєю створення Української незалежної держави. Потрапивши під вплив радикалів, четверо хлопців вступають у збройне протистояння з польською владою. Однак, коли польська таємна поліція виходить на їхній слід, хлопці опиняються перед вибором, який назавжди змінює звичайне життя й розводить їх по різні сторони барикад. Фільм засновано на перших двох главах роману Андрія Кокотюхи «Червоний» і розповідає історію становлення героїчної особистості хорунжого УПА Данила Червоного.

У цьому фільмі Даша Плахтій грає Ульяну.

 

«Сага» - серіал про історію життя української родини Козаків. Дія починається від 1908 року і триває до нашого часу. Покоління родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

У цьому серіалі Даша Плахтій грає Кристину Козак.

 

«Карпатський рейнджер». Пол Гордійчак - канадець, українського походження приїздить до України в якості інструктора програми «Украиїнський шериф». Раптова загибель колеги змушує Пола залишитися в країні до кінця розслідування, а згодом ще й тимчасово стати головним дільничим карпатського містечка Нагура. Пол дотримується законів і в Україні зіштовхується з реаліями прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання…

У цьому серіалі Даша Плахтій грає роль Мирослави Смолій.

 

«Стрімголов» - головний герой фільму Антон – музикант-вундеркінд, повертається додому після навчання у Швейцарії та лікування алкогольної залежності в психоневрологічному диспансері під Києвом. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє місце в житті. Вона незабаром має поїхати до Берліна. Однак зустріч з Антоном  змінює все і впливає на них обох…

У цьому фільмі Даша Платхій грає Катю.

 

«Принцип насолоди» - детективний серіал про вбивства в різних країнах. В Одесі на пляжі знайшли труп молодої дівчини. Згодом ідентичні вбивства стались у Празі та Варшаві. Слідчі, які розслідують загадкові злочини, починають розуміти, що це справа рук однієї людини. Їм доведеться працювати разом, щоб зловити холоднокровного вбивцю.

У цьому серіалі Даша Плахтій грає роль Юлі.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Микола Кий

6 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Кий. Сьогодні йому виповнюється 39 років. Народився він у Донецьку, закінчив Київську Театральну школу-студію. Працює у Києвському драматичному театрі «Браво» та активно знімається у кіно.

06.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Андрій Альохін

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохі

03.11.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Олександр Ігнатуша

3 листопада свій 65-річний ювілей святкує заслужений артист України Олександр Ігнатуша. У 1975 році Олександр дебютував у кіно, також працював у київському театрі ім. Лесі Українки. У 1990-х роках поїхав до Америки, однак згодом повернувся в Україну і знову почав грати у кіно.

03.11.2020
об 10:51

Новини

Дні народження зірок: Ганна Безменова

Сьогодні, 4 листопада, свій ювілей святкує українська акторка Ганна Безменова. Вона закінчила медіашколу «Київ TV», мешкає у столиці та нині є однією з ведучих телеканалу Київ і знімається у кіно.

04.11.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Левченко

Сьогодні, 5 листопада, свій день народження святкує українська акторка Вікторія Левченко. У 2015 році вона закінчила Київськи національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опановувала спеціальність «диктор та ведучий програм телебачення». У кіно дебютувала 5 років тому.

05.11.2020
об 10:19