Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Даша Легейда

20.07.2020
об 10:05

Сьогодні, 20 липня, свій 27-й день народження відзначає українська актриса кіно і телебачення Даша Легейда. Красуня-одеситка одразу після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Також в Києві артистка закінчила балетну академію Сержа Ліфаря. Крім того, дівчина з дитинства займається вокалом, навіть приймала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок 4». 

 

Акторська кар’єра Даші почалась ще під час навчання. За цей час вона встигла виконати не одну роль першого плану. З нагоди Дня народження Даші VGL cinema вирішив зробити добірку фільмів і серіалів, в які вийшли на екрани у 2019 - 2020 роках.

 

«Лабіринт»

На перший погляд, життя Аліни Тихонової – ідеальна картинка. Жінка, чиє дитинство було далеко не безхмарним, має твердий намір зробити все, щоб її власні діти зростали в ідеальній родині. Вона готова закрити очі на те, що її чоловік, який регулярно дарує шикарні букети, – тиран і деспот, дочка відсторонена і пов'язана з поганою компанією, син мовчки страждає, виконуючи безглузді забаганки батька, а свекруха її не поважає. Але Аліна впевнена – у всіх свої недоліки, і вона буде терпіти побої чоловіка, щоб не повторити долю матері, яку вона приховує від власних дітей, тому що та не вписується в ідеальну картинку.

Усе закінчується того дня, коли чоловік піднімає руку на сина, мало не вбиває саму Аліну, а дочка йде з дому. Аліна розуміє, що всі її плани поламалися і потрібно рятуватися.

У цьому 4-серійному серіалі в Даші роль 1-го плану дівчини Свети.

 

«Колір пристрасті»

Даша за брехливим звинуваченням у вбивстві потрапляє під слідство. Всі докази проти неї, дівчині загрожує тривале ув'язнення, а безгрошів'я і недолуга мати не дають ніякої надії на допомогу тямущих адвокатів. Але справа потрапляє до молодого слідчого Андрія Потапенка, і той змушує Дашу повірити, що справедливість і чесний суд існують. Несподівано для самого себе слідчий розуміє, що дівчина йому не байдужа. Потапенко заручений, він людина обов'язку, тому лякається несподіваного почуття. Під тиском сім'ї нареченої він відмовляється вести цю справу і самоусувається від проблем Даші. Дівчина має відбути 10 років ув'язнення. Через деякий час Андрій спробує все виправити, але Даша вже викреслила його зі свого життя.

У мелодрамі Даша Легейда виконує головну роль.

 

«Найгірша подруга»

Головна героїня Вікторія мріє швидко розбагатіти, позбавитися боргів та займатися улюбленою справою – кондитерським мистецтвом. Дівчина працює на колишню шкільну подругу Марину, яка знущається з неї.

Одно дня Вікторія зустрічає Олександра – виконавчого директора успішної компанії. Але вона не знає про його заможність та помилково приймає Олександра за звичайного клерка. Вікторія користується його прихильністю і водночас починає в нього закохуватись.

У цій 8-серійній драмі Даша Легейда втілює на екрані роль Марини.

 

«Доньки-матері»

Проживши 17 років разом, Ігор і Наталя вирішують, що їх шлюб вичерпав себе, і треба розлучитися. На наступний день після підписання документів про розлучення Ігор отримав відразу два несподіваних «сюрпризи». Він, працівник ветеринарної клініки, дізнався, що незабаром може знову стати батьком, а до того ще й дідусем. Для його 42-річної дружини, директорки школи, звістка про власну вагітність теж стала несподіванкою, але уявіть собі її стан, коли жінка дізнається, що її дочка-школярка «залетіла» від популярного шкільного хулігана...

У цій багатосерійній мелодрамі актриса грає доньку подружжя Христину Ковалевич.

 

«Кріпосна»

Кріпосна Катерина Вербицька – власність найбагатшого ніжинського поміщика Червінського. Однак дівчина зовсім не схожа на селянку. У неї бездоганні манери, вона вивчила кілька іноземних мов, грає на фортепіано й навіть пише картини! Усе тому, що так її виховала хрещена мама. Вона мимоволі знаходиться на межі двох світів: дворян й інтелігентів з однієї сторони, і позбавлених волі, перетворених на матеріальну власність українців 19 століття з іншої.

Бідна дівчина закохана в дворянина Олексія Косача, але відчувати це почуття вона не має права. Червінський вкрай незадоволений і забороняє їй навіть думати про красивого чоловіка. А хазяйка й зовсім хоче звести Катю із цього світу! Заради любові та здобуття свободи кріпосній доведеться пережити смерть близьких, не втратити себе в паніці народного повстання, боротися за право прокинутися вранці, тікаючи від небезпечного маніяка, і за свою честь, блукаючи в павутині київських борделів.

У серіалі Даша Легейда виконує роль Василинки.

 

VGL cinema вітає Дашу з Днем народження та бажає їй нових кар’єрних злетів і ще більше можливостей для розкриття свого творчого потенціалу.