Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Дар’я Полуніна

22.06.2020
об 14:45

Сьогодні, 22 червня, свій день народження святкує молода та перспективна актриса Дар’я Полуніна.

Дар’я Полуніна народилася у Кам’янському, що у Дніпропетроській обалсті. У 2014 році закінчила акторський факультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Після навчання встигла взяти участь у 6 проєктах.

Акторський дебют Полуніної відбувся в короткометражці «Кров'янка» режисера Аркадія Непиталюка. В 2016 році картина отримала премію Української кіноакадемії «Золота Дзиґа». Після «Кров’янки» Дарина знялася в короткометражці «Сашка» режисера Катажина Лесіша і отримала за цю роль премію кінофестивалю Spektrum в Польщі. Потім дівчина дебютувала в повнометражному фільмі «Фокстер і Макс» режисера Анатолія Матешко. Після цієї роботи Дар’ю запросили на головну роль у байопіку про українську поетесу та письменницю Лесю Українку. Під час роботи у біографічному фільмі «Леся Українка. Узлісся» в одному з інтерв’ю актриса зізналася:

Дар’я Полуніна у біографічному фільмі «Леся Українка. Узлісся»

–  Наразі я знаходжу тільки відмінності в наших характерах. Коли їй робили операцію на руці, юна Леся не кричала від болю і не плакала, а навпаки – вона вголос читала твори Гейне. І це мене дуже вразило, бо в мене не настільки стійкий характер.

Дар’я Полуніна є великою фанаткою Квентіна Тарантіно і мріє знятися у його фільмі. VGL cinema вітає Дар’ю Полуніну з Днем народження та бажає, щоб її мрія обов’язково здійснилася.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Попов

Сьогодні, 2 червня, свій день народження святкує український актор і телеведучий Олександр Попов.

02.06.2020
об 09:56

Новини

Дні народження зірок: Дар'я Творонович

Сьогодні, 5 червня, святкує свій день народження українська актриса театру та кіно Дар'я Творонович.

05.06.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ксенія Мішина

Сьогодні, 18 червня, свій день народження святкує українська актриса, «Холостячка» Ксенія Мішина. У 11-му сезоні проєкту «Холостяк» телеканал СТБ запропонував зірці стати першою жінкою, яка обиратиме серед 25 претендентів на її серце нареченого.

18.06.2020
об 10:12