Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Даніїл Каменський

27.10.2020
об 10:18

Сьогодні, 27 жовтня, свій 20-річний ювілей святкує український актор Даніїл Каменський. Народився він у Полтаві, закінчив театральне відділення Полтавської школи мистецтв і Гадяцький державний коледж культури та мистецтв ім. І. Котляревського.

Редакція VGL cinema вітає Даніїла з Днем народження, бажаємо йому нових ролей та участі у цікавих проєктах.

Даніїл багато знімається, не зважаючи на свій юний вік. Ми пропонуємо подивитись добірку стрічок та серіалів, де грає актор.

«Забуті». Молода вчителька української мови Ніна разом з чоловіком живе в окупованому Луганську. Через роботу чоловіка вона не може виїхати на вільну територію України. Учень школи, де працює Ніна на перше вересня вивішує на даху закладу прапор України та через це потрапляє до міліції. Ризикуючи власним життям Ніна рятує хлопця, між ними народжується дружба, що часом нагадує кохання. Коли чоловік Ніни вимушений терміново покидати Луганськ, то жінка вже не знає чи хоче вона їхати з ним. Страх невідомості перед майбутнім та нові сильні почуття до сімнадцятирічного Андрія заплутують Ніну ще більше.

У цьому фільмі Даніїл Каменський грає Андрія.

«Пекельна хоругва, або Різдво козацьке»  - фільм знято за мотивами твору Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід». Чорт укладає парі зі Святим Петром, що зможе полонити і утримати до Різдва кращого і найхоробнішого козака Семена. Таким чином, рогатий планує знищити весь козацький рід, адже він існує доти, поки в на світі є козаки, які захищають свою землю від ворогів. Однак на відважного козака не діють чари і його неможливо здолати чи купити.

У цьому фільмі Даніїл Каменський грає чортеня.

«Сторожова застава». Головний герой Віктор під час сонячного затемнення потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь. Події відбуваються напередодні вирішальної битви добра зі злом. Він має магічний камінь, на стороні добра легендарні богатирі, а проти них – чорна магія і кам’яний монстр.

У цьому фільмі  Даніїл Каменський грає головного героя Віктора.

Серіал «Лабіринт» - це історія «ідеального» життя головної героїні Аліни. Її чоловік регулярно дарує їй букети, але також періодично лупцює, свекруха її не поважає, донька відсторонена та проводить час у поганій компанії, син мовчки страждає, виконуючи безглузді забаганки батька. Проте Аліна терпить, бо боїться повторити долю своєї мами, про яку ніхто не знає. Це її таємниця. Коли чоловік підіймає руку на сина, мало не вбиває дружину, а дочка йде з дому, жінка розуміє, що потрібно не терпіти, а рятуватись…

У цьому серіалі  Даніїл Каменський грає Віталіка, друга доньки головних героїв.

«Два серця». Головна героїня Юля – чемпіонка з конкуру після невдалого падіння з коня не може продовжувати займатись улюбленою справою, пересувається на візку. За прогнозами лікарів вона не зможе ходити.Але здаватися Юля не має наміру. Раніше через постійні тренування і часті змагання у неї практично не залишалося часу на сім'ю. Тепер вона вирішила усю свою увагу присвятити рідним. Однак її донька виявилась чужою, чоловік зраджує з найкращою подругою. Юля виганяє невірного і намагається налагодити відносини з дочкою та врятувати коня Рембрандта, на якому раніше виступала. Тварина не хоче підпускати до себе іншого жокея, і її хочуть усипити. Саме завдяки Рембрандту в житті Юлі з'являється справжнє кохання. Але в стосунки з новим коханим знову втручається подруга...

У цьому серіалі Даніїл Каменський грає Микиту.

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Катерина Сергеєва

Сьогодні, 24 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Катерина Сергеєва. У 2000 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення. Працює у театрі «Особистості». Має доньку та сина. Нині активно знімається у кіно, а крім цього – є актрисою дубляжу. Її голосом говорять героїні Кемерон Діаз, Міли Йовович, Дженіфер Аністон.

24.10.2020
об 10:48

Новини

Дні народження зірок: Дамір Сухов

25 жовтня свій день народження святкує український актор Дамір Сухов. Сьогодні йому виповнюється 43 років. Народився артист у Бердянську, закінчив Дніпропетровське театральне училище. Наразі активно знімається в кіно.

25.10.2020
об 10:34

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Бистрицька

26 жовтня своє 33-річчя святкує українська акторка Вікторія Бистрицька. Вона закінчила Театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Театрі юного глядача на Липках та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Іванна Ніцак

26 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Іванна Ніцак. Сьогодні їй виповнюється 22 роки. Закінчила майбутня артистка Одеське театрально-художне вчилище та Луганську державну академію культури та мистецтв. Працює в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеши та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:52