Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Дамір Сухов

25.10.2020
об 10:34

25 жовтня свій день народження святкує український актор Дамір Сухов. Сьогодні йому виповнюється 43 років. Народився артист у Бердянську, закінчив Дніпропетровське театральне училище. Наразі активно знімається в кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Даміра з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно та участі у цікавих проєктах.

 

Серіал «Мій милий знайдо» розповідає про дівчину Віру, яка втратила батька і залишилась без роботи. Аби якось вижити вона стала працювати таксисткою. Так, на роботі дівчина познайомилась з Максимом, який всіляко добивається її уваги, а ще одного разу в авто Віри опинилась новонароджена дитина. Поліція не може знайти батьків немовляти, тож дівчина сама вирішує взятися за пошуки. Кожна нова зачіпка приносить ще більше запитань…

Дамір Сухов грає тут слідчого.

 

«Не жіноча робота» - серіал, що розповідає про слідчу столичної прокуратури Світлану. Через роботу в неї залишається мало часу на родину та особисте життя. У жінки складні стосунки з сином-підлітком і дуже погані з колишнім чоловіком. У Світлани захворіла мама, тож жінка кидає все та їде у село до мами – для цього вона навіть звільнилась зі служби. Та у рідному селі слідча не може залишитись осторонь розслідування вбивства в якому замішений її шкільний кавалер. Світлана налагоджує стосунки з місцевими колегами, власним сином і односельцями…

У цьому серіалі Дамір Сухов грає полковника Книша.

 

«Ментівські війни. Харків» - головний герой серіалу підполковник Гордієнко разом з друзями-колегами бореться не тільки зі злочинністю, а й з «перевертнями у погонах».

Дамір Сухов грає тут кримінальника Давіда, друга Гордієнка.

 

«Час іти, час повертатися» - серіал, що розповідає про Тетяну – талановиту швачку та модельєра. Вона мешкає у маленькому містечку, але одного разу через особисті причини переїздить до столиці. Несподівано там вона зустрічає своє кохання, але життя знову підготувало для Тетяни непрості випробування…

Дамір Сухов грає тут працівника прокуратури.

 

«Дільничний з ДВРЗ». Поліціянт Сергій Бондар наздоганяв злочинця, який тікав на авто. Злочинець не втримав машину на дорозі та потрапив в аварію і загинув. Виявилось, що це син одного з представників місцевої влади. Спочатку Бондаря хотіли звільнити, але згодом перевели у дільничні київського району ДВРЗ. Бондар може повернутись до оперативної роботи у Центральному управлінні, але деякий час йому все ж доведеться займатись дрібними злочинами і нова посада знається герою нестерпною…

У цьому серіалі Дамір Сухов грає роль неплатника аліментів Пархоменко.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21 жовтня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

21.10.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Рєната Рябкова

22 жовтня свій день народження святкує юна українська акторка Рєната Рябкова. Сьогодні їй виповнюється 11 років. Дівчина грає на фортепіано, складає вірші. Не дивлячись на юний вік акторка вже має у доробку декілька ролей першого плану, а також Рєната була задіяна в проєктах, для яких їй потрібно було вчити ролі на польській, англійській мові та івриті. Акторську майстерність дівчина шліфувала у 2019-2020 роках на акторських курсах у Ukrainian Film School.

22.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Зюркалова

23 жовтня свій день народження святкує українська акторка кіно і театру Анастасія Зюркалова. Сьогодні їй виповнюється 29 років. Донька чемпіонки світу зі спортивної гімнастики Оксани Омелянчик. Закінчила Київський театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Випадково дівчина потрапила на кастинг до Оксани Байрак і режисерка відібрала її для ролі у своєму фільмі «Снігова королева, або Сон зимової ночі». У 2014 році стала акторкою Київськоїї академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я».

23.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Катерина Сергеєва

Сьогодні, 24 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Катерина Сергеєва. У 2000 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення. Працює у театрі «Особистості». Має доньку та сина. Нині активно знімається у кіно, а крім цього – є актрисою дубляжу. Її голосом говорять героїні Кемерон Діаз, Міли Йовович, Дженіфер Аністон.

24.10.2020
об 10:48