Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Борис Савенко

06.08.2020
об 10:14

6 серпня свій день народження святкує український актор Борис Савенко. Сьогодні йому виповнилося 23 роки. Хлопець народився в Києві, закінчив Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грав у студентському театрі, а також у театрі Драми та комедії на лівому березі Дніпра. Кар’єру у кіно розпочав три роки тому. Знімався у рекламі та у кліпах українських зірок.

Редакція VGL cinema вітає Бориса з Днем народження. Бажаємо  йому здійснення творчих мрій та нових ролей у театрі і кіно.

Для читачів ми підготували добірку стрічок, де грав молодий актор.

«Біля причалу»  - головна героїня Марина приїздить до батька на день народження. Вони не бачились та не розмовляли вісім років. Сімейне перемир’я вдаване і вже за святковим столом спалахує нова сварка через сімейні таємниці. Дівчина хоче поїхати до себе додому, вже збирає речі і дізнається, що її батька вбили біля причалу.

У цьому серіалі Борис Савенко грає роль  Федора.

 

Серіал «Лікар Ковальчук» розповідає про лікарку Оксану, яка після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Міські чиновники схвалюють її пропозицію і, аби втілити реформу в життя Оксана потребує допомоги людей, яким довіряє. Це однокурсник Назар, колишній чоловік Оксани Борис, що хоче її повернути та  її перше кохання - хірург Максим.

Борис Савенко тут грає Костю.

 

Комедійний фільм «Селфіпаті» або «#SelfieParty» розповідає про чотирьох друзів-студентів, які прокидаються у поліцейському відділі. Вони не пам’ятають, що було вчора, а правоохоронці звинувачують їх у вбивстві карлика, тіло якого знайшли на газоні будинку, де парубки влаштували вечірку. Щоб встановити, що сталось, друзям потрібно зібрати усі фото та відео з того вечора…

Борис Савенко виконує роль одного з друзів на ім'я Роберт.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Тарас Валігура

Сьогодні, 31 липня, свій День народження відзначає актор, сценарист та режисер Тарас Валігура. Він народився у 1976 році в Києві. За першою освітою – психолог, за другою – кінорежисер. Його можна побачити на сцені «Дикого театру». За десять років акторскої кар'єри Тарас встиг знятись у більш ніж 50 проєктах, натомість як режисер створив більше 200 робіт, серед яких реклама, кліпи, телепередачі та декілька короткометражних фільмів.

31.07.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Роман Ясіновський

Сьогодні, 1 серпня, свій день народження святкує український актор Роман Ясіновський. Він народився у 1982 році у Тернополі. З 2004-го працював у Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ». У 2007 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у київському театрі «Золоті ворота» та активно знімається у кіно.

01.08.2020
об 10:31

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Єсауленко

Сьогодні, 3 серпня, свій день народження відзначає Тетяна Єсауленко. Майбутня актриса навчалася в Київському національному університеті технологій та дизайну, а також в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала у Києвському театрі-студії «Чорний квадрат», а зараз артистка Києвського театру «Сузір’я». Здебільшого Тетяна Єсауленко грає на театральних сценах, рідше з’являється в кіно, переважно в епізодичних ролях, проте у цьому році актриса тала головною героїнею фільму В'ячеслава Ніконорова.

03.08.2020
об 10:25

Новини

Дні народження зірок: Володимир Жогло

3 серпня свій День народження відзначає найбородатіший актор «Вар'яти-шоу» Володимир Жолго. Сьогодні йому виповнилося 32 роки.

03.08.2020
об 15:35