Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ася Біла

28.11.2020
об 11:29

Сьогодні, 28 листопада, свій день народження святкує акторка та телеведуча Ася Біла. До речі, її життя з юних років пов’язане з телебаченням. 14 років тому в свої 15 років вона стала ведучою програми Першому національному телеканалі «Пані нахаби». Також вона закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «акторська майстерність» і наразі виконує ролі в театрі, знімається в епізодичних та головних ролях в кіно та серіалах.

 

Редакція VGL cinema вітає Асю з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей та натхнення на нові проєкти.

 

Пропонуємо подивитися невелику добірку кіноробіт за участі акторки.

 

На початку листопада на ТРК Україна відбулася прем’єра 16-серійного серіалу від Star Media «Шуша». Головна героїня цього серіалу експерт-криміналіст Олександра Ладигіна. Шуша думає, що головне в цьому житті – логіка, уважність та правильно прораховані алгоритми. У свої 35 в неї не має власної сім’ї й вона проти будь-яких відносин, адже вони заважають роботі. Однак її спокій та добре налагоджене життя порушить новий співробітник їх відділу – майор поліції Ілля Власов, який на додачу є давнім знайомим Шуші.

У цьому серіалі Ася Біла виконує роль Абрамової.

 

«Пес-5». У минулому році на ТРК Україна та на каналі ICTV показували продовження телесеріалу «Пес». За сюжетом якого колишній детектив разом зі своїм чотирилапим помічником розкривають найскладніші справи.

У цьому серіалі Ася Біла з’явилася в 4-й серії в ролі синьовласки.

 

«Що робить твоя дружина?» - ще одна мелодраматична детективна історія виробництва Star Media. 20-серійний серіал розповідає про життя Валерії, яке схоже на нескінченний день бабака: щоранку вона встає на півгодини раніше свого чоловіка і проводжає його на роботу в Слідчий комітет. Потім виконує рідкісні замовлення на дешеві прикраси, готує вечерю, зустрічає Ігоря і вислуховує чергову історію про невдалу спробу розслідування. Здавалося б, так буде тривати вічно, але невиразному течією життя Логінових приходить кінець, коли над Ігорем нависає загроза звільнення з органів. Як справжня жінка, Валерія вирішує взяти кар'єру чоловіка в свої руки і перекваліфікуватися з модельєра в таємного детектива. Вона з головою занурюється в кримінальний світ і без прикриття і табельної зброї розкриває навіть найзаплутані злочини. Ввечері повертається додому і намагається навести чоловіка на правильний слід. Ситуацію ускладнює несподіваний приїзд свекрухи Антоніни Ігорівни, яка підозрює невістку в зраді своєму синові...

У цьому серіалі Ася Біла грає роль офіціантки Свети.

 

Фото з ідкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ніна Касторф

Сьогодні, 22 листопада, свій день народження святкує Ніна Касторф. Творчий шлях акторки у кіно розпочався 25 років тому з ролі в першому українському еротичному серіалі «Острів любові». Ніна знялася в заключному епізоді десяти історій, створених за мотивами любовної лірики української літератури ХІХ – ХХ століття.

22.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Тарас Постніков

25 листопада своє 45-річчя святкує актор Тарас Постніков. Народився він у місті Суми в сім’ї заслужених артистів України Людмила Мамикіна та Володимира Постнікова, сам Тарас 11 років тому теж отримав звання заслуженого артиста України.

25.11.2020
об 10:22

Новини

Дні народження зірок: На що здатне кохання Тіни Тернер

Можна довго розмірковувати над тими речами, які могли статися. Можна ностальгувати і намагатися повернутися в минуле у мріях, а можна наслідувати приклад Тіни Тернер, яка сьогодні, у свій 81 рік народження, дякує минулому за все, що трапилось і щасливо живе у теперішньому.

26.11.2020
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: 5 образів Олега Волощенка в кіно

27 листопада відзначає свій день народження відомий український актор театру і кіно Олег Волощенко. Напередодні свята ми зв'язалися з Олегом, щоб привітати його, і попросили розповісти, які емоції та спогади залишилися в нього від роботи в найвідоміших його фільмах.

27.11.2020
об 10:15