Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Артур Логай

12.09.2020
об 10:19

12 вересня свій день народження святкує український актор Артур Логай.  Сьогодні йому виповнюється 27 років. Народився хлопець у Мелітополі, що в Запорізькій області. В дитинстві займався музикою та вокалом. Популярним став після участі у музичному шоу «Х-фактор». У 2017 році закінчив кіношколу Ukrainian Film school на базі кіностудії  Film.Ua. Грав у театрах «Тисячоліття», «Майстерня». Два роки тому почав зніматися у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Артура з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно і повної творчої реалізації не тільки у сфері кіно, а й у музиці. Для глядачів ми підготували добірку проєктів, де грає актор.

«Великі Вуйки» - серіал про пригоди мешканців села Великі Вуйки. За сюжетом, до села хочуть прокласти нову дорогу, але корумпований чиновник з області не дає цього зробити. Побоюючись відтоку молодих кадрів, а з часом і вимирання села, голова збирає ініціативних односельчан та їде до Києва вирішувати проблему.

У цьому серіалі Артурт Логай грає героя на ім’я Андрій.

«У неділю рано зілля копала» - етнограф Максим приїжджає у село збирати старовинний фольклор для своєї роботи. Обрати це село вмовила його студентка Люба, бо саме в цій місцині живе її тітка. Саме село відоме тим, що тут його мешканці знають багато старовинних пісень та обрядів. Дівчина щиро вірить, що їх наукова подорож допоможе їм зблизитися, адже вона неймовірно закохана в Максима. Люба і не здогадується, що тут Максим познайомиться з циганкою Радою, яка на все життя вкраде його серце.

У цьому серіалі Артур Логай грає героя на ім’я Роман.

«Наша доктор» - серіал розповідає про Марію Лукаш – доньку професора медицині і талановиту кардіохірургиню. Та одного разу її маленька пацієнтка впадає у кому. Марію усувають від операій, а наречена її батька робить все, аби дівчина з ним посварилась. Лікарка звільняється з кліники та влаштовується в звичайну дитячу поліклініку дільничним лікарем. Юні пацієнти з симпатією називають Марію «наша лікарка». Жінці доведеться не тільки допомогти багатьом людям, але й розібратися в причинах невдалої операції і знайти своє особисте щастя.

У цьому серіалі Артур Логай грає роль героя на ім’я Миколай.

Серіал «Громада» - це історія про ініціативну дівчину Алісу, яка повернулась в рідне містечко після навчання в Європі. Вона виграла грант на перетворення занедбаного заводу в молодіжний культурний центр. Її абсолютна чесність, поєднана з невичерпним оптимізмом та незламною вірою в порядність людей, стає головною рушійною силою змін навколо неї.

У цьому серіалі сьогоднішній іменинник грає роль хитрого бухгалтера Назара.

«Консультант» - серіал про українського Шерлока Холмса. Через розлучення з дружиною суперкриміналіст Борис пішов з роботи в лабораторії і перестав викладати. Він заробляє собі на життя тим, що консультує кіногрупи, що знімають серіали про криміналістів. Але робота консультантом не настільки безтурботна, як здається на перший погляд...

У цьому серіалі Артур Логай грає героя на прізвисько Щур.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Діана Кузьмінова

9 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Діана Кузьмінова. Сьогодні вона святкує невеличкий ювілей – 25 років. В минулому році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, нині активно знімається у кіно – задіяна одразу в трьох проєктах, які побачимо вже незабаром та грає у Київському театрі на Подолі.

09.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Артем Бочек

10 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артем Бочек. Сьогодні йому виповнюється 33 роки. За його плечима навчання у Київському «Коледжі театру і кіно» та Рівеньсокму Державному Гуманітарному Університеті за спеціальністю: «актор драматичного театру». З 2017 року він активно знімається в кіно.

10.09.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Валентина Пугачова

0 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Пугачова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Вона народилась у Німеччині, але у 2008 році закінчила в Криму Школу-Студію при КАРДТ ім. Горького. Працювала у Кримському академічному драматичному театрі. У доробку артистки – призи за найкращу жіночу роль у фільмі «Історії графомана» на МКФ «Бригантина» та перемога в аналогічній номінації фестиваля «Запорізька сінема» за фільм «Лінгвістка».

10.09.2020
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Косянчук

Сьогодні, 11 вересня, свій день народження святкує українська акторка Тетяна Косянчук. Вона народилась у Батумі, в Грузії. У 1988 році закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Акторка захоплюється спортом, пише вірші.

11.09.2020
об 10:04