Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Артур Дворянов

04.10.2020
об 10:23

4 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артур Дворянов. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Артур закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2009 році став актором «Муніципального театру «Київ». Вперше у кіно знявся 12 років тому. 

 

Редакція VGL cinema вітає Артура з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно та театрі. 

 

Для читачів ми підготували невелику добірку фільмів, де грає актор.

 

«Центральна лікарня» - багатосерійна стрічка, що розповідає про найкращого хірурга Маргариту. Вона відповідальна, має маленьку доньку, але улюблена робота забирає в Маргарити весь час і дитині вона не може приділяти належну увагу. У лікарні з’являється новий хірург Рустам. Коли Маргарита зустрічає нового лікаря у закладі, виявляється, що вони вже знайомі. Що їх пов’язує в минулому і чому лікарка на всі запитання іншого персоналу заперечує своє знайомство з Рустамом.

У цьому серіалі Артур Дворянов грає роль пацієнта Ігоря.

 

«Пес-2» - детективний серіал, де у героя поліцейського Максима Максимова головний напарник - вівчарка на ім’я Пес. Кожну серію Максимов з колегами розплутує складні справи, а допомагає йому у цьому вірний друг. У серіалі є місце не тільки детективному розслідуванню, а й любовну лінію між колишньою дружиною Максимова та його другом Олексієм.

Артур Двоянов грає тут лікаря швидкої Василія.

 

«Жіночий лікар» - це історія про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні. Серіал має декілька сезонів. Всі вони пов’язані тим, що розповідають про долю головного героя Романа, який долає труднощі, кохає та допомагає пацієнтам. 

У цьому серіалі Артурт Дворянов грає роль героя на ім'я Денис.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірина Гришак

30 вересня свій день народження святкує українська акторка Ірина Гришак. Сьогодні їй виповнюється 23 роки. Народилась Ірина у Миколаєві. У 2012 році вступила до Миколаївського муніципального академічного коледжу, де опановувала спеціальність «акторське мистецтво». Після – стала студенткою Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Два роки тому почала зніматися у кіно.

30.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Єва Шевченко-Головко

Третього жовтня свій день народження святкує українська акторка Єва Шевченко-Головко. Сьогодні їй виповнюється 12 років. Народилася дівчинка у Києві. З ранніх років займається танцями, з усіх напрямів найбільше подобається хіп-хоп. Також відвідує уроки музики та грає на фортепіано. У 2015 році почала ходити на курси акторської майстерності, у 2016-му – стала займатися у школі дубляжу. Нині навчається в школі з поглибленим вивченням іноземних мов та знімається у кіно.

03.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олександр Форманчук

2 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Форманчук. Сьогодні йому виповнюється 38 років. У 2004-му він закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році став працювати актором у Національному Академічному драматичному театрі ім. І. Франка та грати у кіно.

02.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Аріна Петрова

1 жовтня свій день народження святкує українська акторка Аріна Петрова. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Аріна у Харкові. Акторську освіту отримала у Харківському державному університеті мистецтв ім. І. Котляревського. Працювала керівником відділу кастингу одного з творчих об'єднань на каналі СТБ та Інтер. Брала участь у зйомках рекламних відео та скетч-шоу, нині

01.10.2020
об 10:11