Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Артем Позняк

31.08.2020
об 10:13

31 серпня свій день народження святкує  український актор театру і кіно, телеведучий Артем  Позняк. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Артем народився у Дніпрі, навчався на факультеті режисури та хореографії Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Актором вирішив стати побачивши фільм «Тато», коли повернувся з армії. До цього планував пов’язати життя з військовою справою. У кіно почав грати ще студентом. Вперше з’явився на екранах 14 років тому.

Редакція VGL cinema вітає Артема з Днем народження, бажає йому нових ролей у кіно та театрі та участі у цікавих проєктах. Для глядачів ми підготували добірку стрічок, де грає актор.

«Ментівські війни. Харків» - головний герой серіалу підполковник Гордієнко разом з друзями-колегами бореться не тільки зі злочинністю, а й з «перевертнями у погонах».

Артем Позняк грає у цьому серіалі головну роль Андрія Гордієнка.

 

«Сашина справа» - головна героїня Саша Гурська. Вдома в неї постійно відбуваються сварки між нею, чоловіком та 15-річною донькою. Одного разу донька тікає з дому і прагне знайти справжнього батька. Намагаючись зробити її щасливою Саша робить багато помилок і чимало не втрачає чоловіка, який насправді є запорукою щастя для всієї її родини.

Артем Позняк у цьому серіалі грає роль  героя на ім’я Алік.

 

«Я заплачу завтра» серіал, що розповідає про Олену, яка повертається до рідного міста, у неї немає ані роботи ані житла, а її син впевнений, що мати померла. Інші переконані, що жінка вбила свого чоловіка. Головна мета Олени – знайти того, хто насправді винен у смерті її чоловіка та захистити сина.

У цьому серіалі Артем Позняк грає роль Дениса Карцева, друга Олени.

 

У центрі серіалу «Пошта»  - Олена, яка щойно розійшлась з чоловіком. Нині в неї нова робота, але минуле переслідує дівчину, на додачу Олена втрапила в одну кримінальну історію. Її колега по роботі Андрій допомагає дівчини виплутуватись зі складних ситуацій.

У цьому серіалі Артем Позняк грає головну роль героя Андрія.

 

«Опікун» стоматолог Олексій вертаючись з роботи доддому випадково збив на дорогі телеведучу Анну. Вона у комі і хоча Олексій не винен колеги його засуджують, а по телебаченню постійно обливають його брудом. Олексій згодом дізнається, що у Анни є син Дмитро і поки мати у лікарні хлопчик перебуває у дитбудинку. Він обіцяє допомогти хлопчині та стає опікуном для дитини. У Олексія та Дмитра складаються непрості стосунки…

У цьому серіалі Артем Позняк грає персонажа на ім’я Ігор Кокорін.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Войтенко

23 серпня, свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Войтенко. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Констянтин народився у Дніпрі. У 2011 році закінчив Київський державний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. З 2012 року працює актором у Київському новому драматичному театрі на Печерську. Вперше в кіно знявся 10 років тому.

23.08.2020
об 11:48

Новини

Дні народження зірок: Максим Самчик

27серпня свій день народження святкує український актор Максим Самчик. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. В минулому році він закінчив Київський національний університет театрі, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно дебютував у 2018 році, на театральній сцені вперше зіграв ще до вступу в університет.

27.08.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Олена Турбал

Сьогодні, 28 серпня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Турбал. За словами артистки, вона вже з п’яти років знала, що гратиме у кіно. Батькам не подобався її вибір, але дівчина настояла на своєму. У 2006 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині є акторкою Київського драматичного театру «Браво». У кіно почала зніматися з 2003 року.

28.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

29.08.2020
об 11:37