Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Артем Бочек

10.09.2020
об 10:08

10 вересня свій день народження святкує  український актор театру і кіно Артем Бочек. Сьогодні йому виповнюється 33 роки. За його плечима навчання у Київському «Коледжі театру і кіно» та Рівеньсокму Державному Гуманітарному Університеті за спеціальністю: «актор драматичного театру». З 2017 року він активно знімається в кіно.

Редакція VGL cinema вітає Артема з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно та театрі, а ще повної творчої реалізації.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де грає іменинник.

«СидорЕнки-СидОренки» - серіал, що розповідає про дві родини різного соціального статусу, але 16 років тому жінки з цих родин народжували в одному пологовому. Згодом виявилось, що їхніх синів свого часу переплутали лікарі. Тепер кожна родина зустрілась зі своїм рідним сином…

У цьому серіалі Артем Бочек грає невеличку епізодичну роль сусіда, що мешкає поруч з однією з родин.

Комедійний серіал «Готель Галіція» - це історія про старий занедбаний готель, власник якого трагічно помирає. Його племінник стає власником будівлі. Поки племінник намагається налагодити бізнес, про те, що колишній власник готелю помер дізнаються інвестори і влада міста. Всі вони мають свої плани на ділянку, адже будівля розташована у центрі міста. Тут у справу втручається привид першого власника готелю, який робить усе, аби не дозволити зруйнувати готель.

У цьому серіалі Артем Бочек грає невеличку роль одного з робітників закладу.

«Виходьте без дзвінка». В минулому автогонщик Богдан, нині працює таксистом. Його дружина гине в автокатастрофі, винуватець аварії залишається на свободі, тож Богдан самостійно відновлює справедливість та ледь не опиняється через це за ґратами.  Допомагає йому розкрити злочин та  посадити винних капітан поліції Марія.

Артем Бочек грає тут героя, який допомогає головним персонажам.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Суворов

5 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Суворов. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Народився Олександр у Дніпрі, закінчив місцеве театрально-художне училище. З 1990 року є актором Одеського драматичного театру. Тоді ж почав зніматись у кіно.

05.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Ступка

6 вересня, свій день народження святкує український актор театру і кіно, ведучий Дмитро Ступка. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Дмитро Ступка онук відомого українського актора Богдана Ступки. Він походить з акторської родини, тож здається вибір професії Дмитра зроблений змалечку. У 2010 році він закінчив Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого у тому ж році став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка.

06.09.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Стася Ровінська

7 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно, ведуча Стася (Анастасія) Ровінська. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Дівчина мріяла бути артисткою, тож вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Деякий час працювала у Київському драматичному театрі на Лівому березі Дніпра. Її батько – відомий кліпмейкер Семен Горов, мати - телеведуча Сніжана Егорова. Акторка рано вийшла заміж і нині виховує трьох дітей, веде передачі на ТВ, грає у театрі та кіно.

07.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ольга Бережна

8 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ольга Бережна. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Артистка закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Працює в київському театрі «Чорний квадрат» та знімається у кіно з 2007 року.

08.09.2020
об 10:13