Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Аріна Петрова

01.10.2020
об 10:11

1 жовтня свій день народження святкує українська акторка Аріна Петрова. Сьогодні їй виповнюється  33 роки. Народилась Аріна у Харкові. Акторську освіту отримала у Харківському державному університеті мистецтв ім. І. Котляревського. Працювала керівником відділу кастингу одного з творчих об'єднань на каналі СТБ та Інтер. Брала участь у зйомках рекламних відео та скетч-шоу, нині почала активно зніматись у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Аріну з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та участі у цікавих творчих проєктах.

Вам ми хочемо запропонувати подивитись добірку фільмів та серіалів, де грає артистка.

«Якщо ти мене пробачиш». У Олени помер чоловік Валерій. Після цього вона пережила втрату бізнесу, майна та тяжку хворобу сина. Нарешті жінка почала нове життя, але… до неї раптом повернувся чоловік, який нібито загинув. Валерій пояснив, що був змушений зникнути та інсценувати свою загибель, аби убезпечити родину. І тепер він хоче повернути Олену та дітей.

У цьому серіалі Аріна Петрова грає роль героїні на ім'я Ліза.

Драматичний серіал «Солона Карамель»  - розповідає про Поліну, яка переживає справжню драму в житті. Чоловік зрадив, з роботи її звільнили, донька захворіла і впала в кому. Однак за допомогою власної справи – виробництва морозива зі смаком солоної карамелі жінка налагоджує життя.

У цьому серіалі Аріна Петрова грає роль співробітниці банку.

«На межі» серіал розповідає про Ганну, яка потрапила в аварію разом з подругою та її чоловіком і вижити вдалося лише Ганні. Після цього життя жінки змінюється. Брат загиблої подруги звинувачує її у смерті сестри і одного разу жінку знаходять без свідомості. В руках у неї пістолет, з якого застрелили її  начальника. Слідча звинувачує у всьому жінку…

У цьому серіалі Аріна Петрова грає роль Насті, подруги загиблої героїні.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гапчук

27 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Гапчук. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Народилась акторка у Києві, у дитинстві та юнацтві професійно займалася народними танцями. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Працює у Київському театрі «Візаві» та активно знімається у кіно.

27.09.2020
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Грицай

28 вересня свій ювілей відзначає український актор театру і кіно, телеведучий Дмитро Грицай. Сьогодні йому виповнюється 35 років. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював ведучим ранкового розважального шоу «Ранковий промінь». Нині знімається у кіно та грає у Київському академічному

28.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Ольга Сафронова

Сьогодні, 29 вересня, свій день народження відзначає українська акторка Ольга Сафронова. Вона народилась у Києві. Акторську освіту отримала, закінчивши українську кіношколу. Працювала у театральній лабораторії Masterskaya та нині є актрисою театра Akterstvo і знімається у кіно.

29.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Ірина Гришак

30 вересня свій день народження святкує українська акторка Ірина Гришак. Сьогодні їй виповнюється 23 роки. Народилась Ірина у Миколаєві. У 2012 році вступила до Миколаївського муніципального академічного коледжу, де опановувала спеціальність «акторське мистецтво». Після – стала студенткою Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Два роки тому почала зніматися у кіно.

30.09.2020
об 10:11