Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Антоніна Хижняк

28.07.2020
об 09:59

Сьогодні, 28 липня, своє День народження святкує українська актриса Антоніна Хижняк. Дівчина народилась у Київській області. З дитинства мріяла бути акторкою. У 2012 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після навчання працювала у Київському академічному театрі ляльок. Окрім гри на сцені та у кіно, Антоніна займається дубляжем. Її голос можна почути у багатьох іноземних фільмах, які транслюються у кіно та на телебаченні українською мовою.

 

Редакція VGL cinema вітає Антоніну з 30-річним ювілеєм та бажає нових ролей у кіно,  участі у цікавих постановках і проєктах, а ще творчого натхнення. Для читачів ми зібрали декілька цікавих фактів про іменинницю.

1. У дитинстві Антоніна відвідувала циркову студію, де займалась гімнастикою та акробатикою. Також, серед захоплень юної Антоніни були танці та факультатив з шиття м’яких іграшок. Ще дівчина відвідувала музичну школу, до якої записалась самостійно.

2. Окрім акторства майбутня Мотря, в дитинстві хотіла вивчати медицину та планувала стати хірургом.

3. В Антоніни є рідний брат Антон та син, якого вона виховує сама. Була заміжня.

4. Хижняк – це дівоче прізвище Антоніни, нині за паспортом вона Якушева.

5. За її власним зізнанням, до 17 років спілкувалась суржиком, адже так говорить вся її родина. На другому курсі відреагувавши на зауваження одногрупників стала працювати над своєю мовою.

6. Займається дубляжем. Вже встигла озвучити понад 200 головних героїв у різних кінофільмах. З останніх робіт – її голосом говорить Рей у «Зоряних війнах», Лара Крофт (фільм з Алісією Вікандер), Емма в «Еммі», Джейн в «Ангелах Чарлі», Тюльпанка в мультфільмі «Лелека», Пушинка в «Кролику Петрику». Може озвучувати як дівчат та жінок, так і хлопчиків.

7. В майбутньому в кіно хоче зіграти історичну постать та спробувати себе в жанрі спортивної драми. Наразі ж актриса задіяна у зйомках детиктивного серіалу «Слід». На екрані Антоніна втілить роль капітана поліції.

8. В університетських постановках «Кайдешевої сім'ї» грала Мелашку.

9. Нещодавно Антоніна Хижняк стала обличчям нової колекції від ювелірного дому Zarina.

10. Антоніна стала відомою на всю Україну після того, як зіграла Мотрю у серіалі «Спіймати Кайдаша». Багатосерійна стрічка знята за повістю І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я». Нагадаємо, дія відбувається в Україні в наш час. Глядачі дуже тепло зустріли серіал, де дуже точно відтворена атмосфера українського села, тож якщо ще не дивились – радимо переглянути цей серіал.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірина Дорошенко

Сьогодні, 19 липня, свій день народження святкує українська народна актриса Ірина Дорошенко.

19.07.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Даша Легейда

Сьогодні, 20 липня, свій 27-й день народження відзначає українська актриса кіно і телебачення Даша Легейда. Красуня-одеситка одразу після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Також в Києві артистка закінчила балетну академію Сержа Ліфаря. Крім того, дівчина з дитинства займається вокалом, навіть приймала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок 4».

20.07.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Дженніфер Лопес

Сьогодні, 24 липня, свій день народження святкує актриса, співачка та танцівниця Дженніфер Лопес. У 2011 році всесвітньо відомий журнал People визнав Дженніфер найкрасивішою людиною світу. У 2020 році її вдруге номінували на премію «Золотий глобус».

24.07.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Наталя Доля

Сьогодні, 26 липня, свій День народження святкує народна та заслужена артистка України Наталя Доля. Вона народилась у Києві. У 1995 році почала грати в Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві. У кіно дебютувала у 1992 році. За два роки після цього отримала свою першу головну роль.

26.07.2020
об 10:18