Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анна Яремчук-Бобало

15.11.2020
об 10:12

Сьогодні, 15 листопада, свій день народження святкує українська акторка Анна Яремчук-Бобало. Народилася вона у АР Крим, до 17 років жила в Сімферополі. У 2000 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

Редакція VGL cinema вітає Анну з Днем народження, бажаємо їй участі у цікавих проєктах та нових ролей. Для читачів ми підготували невеличку добірку кіноробіт акторки.

Серіал «Що робить твоя дружина?» розповідає про слідчого Ігоря, якому загрожує звільнення. Його дружина таємно намагається допомогти чоловіку у розслідуванні складних справ, вигадуючи всілякі методи передачі потрібної інформації, аби начальство чоловіка було переконане, що саме Ігор знаходить нові зачіпки. Вона звертає увагу на те, на що чоловіки зазвичай не дивляться і вказує власному чоловікові надокази.

В цьому серіалі Анна Яремчук-Бобало грає роль вчительки історії Анни Олексіївни.

 

Серіал «Акушерка» - це адаптація американського продукту. Головна лікарка пологового – Тетяна повністю присвячує себе роботі. Її життя руйнується після того, як дружина відомого бізнесмена вирішує народжувати у знахарки, а не в лікарні. Жінка має хворе серце. Ця вада не дозволила їй перенести пологи, але Тетяна змогла врятувати дитину. Однак лікарку звинувачують у смерті жінки, відсторонюють від роботи, чоловік її зраджує і у цьому вирі подій та боротьбі жінка несподівано знаходить кохання всього життя.

У серіалі Анна Яремчук-Бобало грає роль Світлани Олов'яник.

 

«Ніконов і Ко». Оперативний співробітник Сергій Ніконов під час затримання злочинця отримав поранення, в результаті якого нині може пересуватись лише в інвалідному візку. Аби не сидіти дома без діла та не думати про травму, оперативник береться розплутувати найзагадковіші справи, а в себе в квартирі він облаштував справжній неофіційний відділ з рослідування. Місце злочинів він оглядає за допомогою стажера.

У цьому серіалі Анна Яремчук-Бобало грає роль Олени Колодій (6 серія).

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Слава Красовська

Сьогодні, 11 листопада, свій день народження святкує українська акторка Слава Красовська. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, того ж року почала активно зніматися, дебютувавши у таких проєктах, як «Жіночий лікар-2», «Сашка», «Гречанка». З 2017 року – акторка Українського Малого драматичного театру в Києві. У 2019 році закінчила українські перші професійні каскадерські курси. До цього не один раз була учасницею майстер-класів Британської академії сценічного бою та прослухала лекції з роботи перед камерою від кастинг-директорів Джеремі Зіммермана та Магдалени Шварцбарт.

11.11.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Чепелюк

Сьогодні, 12 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Анастасія Чепелюк. У 2013 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2012-2014 роках була акторкою Київського театру російської драми ім. Лесі України.

12.11.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Сергій Стрельников

Сьогодні, 13 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Стрельников. У 2003 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після цього рік працював у столичному театрі юного глядача, а потім у театрі «Ательє 16». У кіно почав зніматись на початку 2000-х років.

13.11.2020
об 10:27

Новини

Дні народження зірок: Іванна Сахно

Сьогодні, 14 листопада, свій день народження святкує українська та американська акторка Іванна Сахно. Народилася вона у Києві, в 15 років разом з батьками переїхала до Лос-Анджелеса, з 2013 року живе і працює там. У дитинстві мріяла стати таксисткою чи фігуристкою. У Голлівуді дебютувала в 2017-му. Рік тому стала членкинею журі Міжнародної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а влітку 2020-го теж приєдналася до складу журі Міжнародної конкурсної програми, щоправда, в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

14.11.2020
об 10:25