Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анна Адамович

09.11.2020
об 10:19

9 листопада свій день народження святкує українська акторка Анна Адамович. Сьогодні їй виповнюється 27 років.

Редакція VGL cinema вітає Анну з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та участі у цікавих проєктах.

Пропонуємо подивитись добірку серіалів і фільмів, за участю Анни Адамович.

Історія життя української родини Козаків  продемонстровала у серіалі «Сага». Розповідь починається у 1908 року і триває до нашого часу. Покоління родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

У цьому серіалі Анна Адамович грає Мар'яну Сосновську.

 

«Кримінальний журналіст» - серіал про відому журналістку Галину, яка займається розслідуванням випадків вбивст і зникнення людей.  Разом з донькою Галина повернулася до рідного міста та влаштувалася на роботу в одну з центральних газет. Знову й знову Галина виявляється залученою в розслідування зникнень і вбивств людей. За кожним таким випадком - людські драми, чиїсь зламані долі. І кожне таке розслідування – поєдинок з вбивцею, з якого вона виходить переможцем завдяки своєму досвіду, знанням і чуттю. В її минулому криється страшний злочин, коли дівчина повертається в рідне місто її починає переслідувати невідомий…

У цьому серіалі Анна Адамович грає роль Даші.

 

«Не говори мені про кохання». Головна героїня серіалу – Ольга – співробітниця нотаріальної контори. Вона зустрічається з лікерем Кирилом і він має серйозні наміри. Проте всі плани руйнує гострий конфлікт з родичкою місцевого «верховоди» Наталією Гаврюшиною. У нерівній боротьбі, впевнена у своїй правоті, Ольга не раз поставить на карту найцінніше. Чи вдасться їй пройти крізь низку зрад, розчарувань і негараздів та отримати право на кохання, і таке просте, але таке крихке щастя?

У цьому серіалі Анна Адамович грає роль Тетяни.

 

Історія двох сестер викладена у серілаі «Мереживо долі». Після смерті батьків вони опинилися в різних родинах. Одна жила заможно, інша – бідно. Через багато років вони зустрілись як суперниці, закохані в одного чоловіка. Дівчата пройдуть через підступні інтриги, їх очікують сімейні таємниці, кохання і ненависть, жага помсти і прощення, боротьба за життя...

У цьому серіалі Анна Адамович грає роль Лізи.

 

«Самотній за контрактом». Рок-зірка Слава покохав Лілю, але проблема в тому, що, за умовами контракту, Славі не можна зустрічатися з дівчиною, щоб не порушити свій сценічний образ і не втратити фанаток.

У цьому фільмі Анна Адамович грає роль Юлії.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Левченко

Сьогодні, 5 листопада, свій день народження святкує українська акторка Вікторія Левченко. У 2015 році вона закінчила Київськи національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опановувала спеціальність «диктор та ведучий програм телебачення». У кіно дебютувала 5 років тому.

05.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Микола Кий

6 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Кий. Сьогодні йому виповнюється 39 років. Народився він у Донецьку, закінчив Київську Театральну школу-студію. Працює у Києвському драматичному театрі «Браво» та активно знімається у кіно.

06.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Даша Плахтій

7 листопада свій день народження святкує українська акторка Даша Плахтій. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Народилася вона у Павлограді. Закінчила Київський національний університет театру кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого.

07.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Анна Адамович

9 листопада свій день народження святкує українська акторка Анна Адамович. Сьогодні їй виповнюється 27 років.

09.11.2020
об 10:19