Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ангеліна Самчик

28.10.2020
об 10:05

28 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ангеліна Самчик. Сьогодні їй виповнюється 24 роки. Дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка Карого, грає у «Новому театрі» та знімається в кіно. В цьому році Ангеліна Самчик стала дружиною актора Максима Самчика, до цього вона носила дівоче прізвище Трандафілова.

Редакція VGL cinema вітає Ангеліну з Днем народження, бажаємо їй участі у нових цікавих проєктах, а також нових ролей в кіно та театрі.  Глядачам пропонуємо подивитись добірку кіноробіт акторки.

Серіал «Лікар Ковальчук» розповідає про лікарку Оксану, яка після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Міські чиновники схвалюють її пропозицію, аби втілити реформу в життя Оксана потребує допомоги людей, яким довіряє. Це однокурсник Назар, колишній чоловік Оксани Борис, що хоче її повернути та  її перше кохання - хірург Максим.

Ангеліна Самчик грає тут героїню Мілу.

 

«Новенька» головна героїня серіалу Віра – дівчина з бідної родини потрапила у школу для «мажорів». Однак вона прийшла сюди не за знаннями, а аби виконати таємне завдання від поліції. Дівчина опиняється у центрі заплутаної детективної інтриги та шкільних конфліктів, ще й закохується у найпопулярнішого хлопця школи. У серіалі підіймаються теми грошей, відносин з вчителями та батьками, кохання та дружби. Героям доведеться вирішувати не лише дитячі, а й цілком дорослі проблеми.

У цьому серіалі Ангеліна Самчик грає героїню Агату.

«Брати по крові 2» у братів Максима та Андрія складні взаємини, та вони працюють разом в одному відділі поліції і мають спільну мету – знайти причину загадкової смерті їхнього батька. Вони зовсім різні за характером, та іноді здається, що брати змагаються, хто першим розкриє справу. Під час свого «родинного» розслідування вони дізнаються, що у них значно більше спільного, ніж вони думають. У другому сезоні у відділі, де працюють брати змінюється керівництво та з'являється новий судмедесперт.

У цьому серіалі Ангеліна Самчик грає роль Марини Єлістратової.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Дамір Сухов

25 жовтня свій день народження святкує український актор Дамір Сухов. Сьогодні йому виповнюється 43 років. Народився артист у Бердянську, закінчив Дніпропетровське театральне училище. Наразі активно знімається в кіно.

25.10.2020
об 10:34

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Бистрицька

26 жовтня своє 33-річчя святкує українська акторка Вікторія Бистрицька. Вона закінчила Театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Театрі юного глядача на Липках та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Іванна Ніцак

26 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Іванна Ніцак. Сьогодні їй виповнюється 22 роки. Закінчила майбутня артистка Одеське театрально-художне вчилище та Луганську державну академію культури та мистецтв. Працює в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеши та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:52

Новини

Дні народження зірок: Даніїл Каменський

Сьогодні, 27 жовтня, свій 20-річний ювілей святкує український актор Даніїл Каменський. Народився він у Полтаві, закінчив театральне відділення Полтавської школи мистецтв і Гадяцький державний коледж культури та мистецтв ім. І. Котляревського.

27.10.2020
об 10:18