Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Андрій Садовський

10.11.2020
об 10:28

10 листопада свій день народження святкує український актор Андрій Садовський. Сьогодні йому виповнилося 43 роки. У 2012-му чоловік закінчив Кіношколу «Успіх» при Одеській кіностудії, а у 2016-му – Київський національний університет культури і мистецтв, де опанував професію актора.

 

Редакція VGL cinema вітає Андрія з Днем народження, бажаємо йому участі у цікавих проєктах та нових ролей. 

 

Пропонуємо подивитися невеличку добірку кіноробіт Андрія Садовського.

 

Серіал «Пошта». Олена щойно розійшлась з чоловіком. Нині в неї нова робота, але минуле переслідує дівчину, на додачу жінка потрапила в одну кримінальну історію. Її колега по роботі Андрій допомагає дівчині виплутуватися зі складних ситуацій.

У цьому серіалі Андрій Садовський грає роль адвоката Олени.

 

«Опер за викликом». Головний герой серіалу – капітан Артем Трофимов. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Чоловік розплутує надскладні кримінальні головоломки – це справи, які часто загрожують життю героя. 

Андрій Садовський грає тут таксиста Грачова.

 

«Черговий лікар» – серіал, що демонструє глядачам роботу звичайної лікарні швидкої допомоги. У кожного з пацієнтів – своя історія хвороби, особисті проблеми та драми. Чергові лікарі стають мимовільними учасниками цих драм. Іноді вони просто спостерігають хід подій, а іноді - самі втручаються в життя пацієнтів, допомагаючи їм не тільки одужати, але й прийняти доленосні рішення. Головні герої серіалу – чотири лікаря, прототипами яких стали реальні медики.

У цьому серіалі Андрій Садовський грає інвестора Сидорчука.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Микола Кий

6 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Кий. Сьогодні йому виповнюється 39 років. Народився він у Донецьку, закінчив Київську Театральну школу-студію. Працює у Києвському драматичному театрі «Браво» та активно знімається у кіно.

06.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Даша Плахтій

7 листопада свій день народження святкує українська акторка Даша Плахтій. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Народилася вона у Павлограді. Закінчила Київський національний університет театру кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого.

07.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олег Фендюра

8 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Олег Фендюра. Сьогодні йому виповнюється 51 рік. Народився він в Одесі. У 1991-1995 роках навчався та працював у театрі-студії «Перехрестя». З 1996 по 2011 роки був актором театру «Суета сует».

08.11.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анна Адамович

9 листопада свій день народження святкує українська акторка Анна Адамович. Сьогодні їй виповнюється 27 років.

09.11.2020
об 10:19