Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Андрій Мороз

02.11.2020
об 10:12

2 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Андрій Мороз. Сьогодні йому виповнюється 54 роки. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2002 року працює у театрі «Колесо» та знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Андрія з Днем народження, бажаємо йому участі в цікавих проєктах.

Пропонуємо подивитись невеличку добірку серіалів за участю актора.

Серіал «Жіночий лікар» розповідає про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні.

У цьому серіалі Андрій Мороз грає роль бізнесмена Вадима Короткова.

«Зникаючі сліди» - драматичний серіал. У працівника поліції Кирила та його дружини-профайлера Тетяни викрадають доньку. Під час її визволення машина з дівчинкою вибухає. Кирило важко переживає горе, впадає в депресію, починає зловживати алкоголем, у результаті чого втрачає дружину і роботу. Тим часом у місті відбуваються злочини, зникають люди, викрадають дітей. І колишня начальниця Кирила допомагає йому повернутися на роботу в поліцію, в парі з ним працюватиме кращий профайлер – його колишня дружина.

У цьому серіалі Андрій Мороз грає роль батька Карини Олександра.

«Ментівські війни. Харків» – серіал, про те, як поліцейські борються з перевертнями у погонах. Підполковник Гордієнко та його підлеглі розплутують складні справи та намагаються перемогти у вічній боротьбі добра зі злом, спіймати злочинців та посадити їх за ґрати.

У цьому серіалі Андрій Мороз грає роль корумпованого та хитрого чиновника МВС.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ангеліна Самчик

28 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ангеліна Самчик. Сьогодні їй виповнюється 24 роки. Дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка Карого, грає у «Новому театрі» та знімається в кіно. В цьому році Ангеліна Самчик стала дружиною актора Максима Самчика, до цього вона носила дівоче прізвище Трандафілова.

28.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олексій Горбунов

29 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 59 років. Народився він у Києві, у 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого і одразу дебютував у кіно. Має двох доньок Анастасію та Софію.

29.10.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Іван Вороний

30 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Іван Вороний. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Закінчив він Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 2010 року працює в Українському малому драматичному театрі та знімається у кіно.

30.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Інна Капінос

Сьогодні, 31 жовтня, свій День народження святкує заслужена артистка України, акторка кіно і театру Інна Капінос. Народилась вона у Кривому Розі. У 1985 році закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. і. Карпенка-Карого. В тому ж році стала грати у Київському Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. У кіно дебютувала ще студенткою, у 1983 році. Нині акторка, окрім театру та кіно працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де викладає акторську майстерність.

31.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олена Світлицька

Сьогодні, 1 листопада, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Олена Світлицька. Вона народилася у міста Гадяч, Полтавської області. У 2013 році закінчила Київський інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опанувала спеціальність «диктор та ведуча програм телебачення». У 2015 році закінчила Театральну студію Олени Лазович. Авторка та ведуча інтернет-програми I Love Kie». Грає у Новому драматичному театрі на Печерську та знімається у кіно.

01.11.2020
об 10:19