Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Андрій Лідаговський

12.02.2021
об 10:41

12 лютого народився Андрій Лідаговський, який поки що втілив лише дві ролі у своєму житті. Обидві у фільмах режисера Антоніо Лукіча.

Андрій є непрофесійним актором. Спершу він знявся в головній ролі у короткометражному фільмі Антоніо Лукіча «У Манчестері йшов дощ».

 

Короткометражка розповідає про високого на зріст Андрія, коли йому було 12 років, він уже висів на баскетбольному кільці. У 14 він не вміщівався у фотографію. Зараз йому 22, його зріст 2 метри 7 сантиметрів, і якщо хтось в натовпі крикне «Шпала», Андрій обов’язково обернеться. Андрій – високий чоловік. Але високий – не означає великий.

 

Потім Андрій Лідаговський разом з Антоніо Лукічем дебютували у повнометражному кіно. Перший, як актор, другий – режисер. Разом вони працювали над комедією «Мої думки тихі».

 

 

За сюжетом фільму звукорежисер і композитор Вадим (Андрій Лідаговський), зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити до «привабливої Канади». Подалі від проблем. Туди, де все таке ж високе, як і він сам, включаючи дівчат. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – мама Вадима (Ірма Вітовська).

Дебют виявився напрочуд вдалим. Фільм вдало пройшов у прокаті і має пристойний список нагород.

Зокрема фільм «Мої думки тихі» відзначили у 2019 році:

Спеціальною нагородою журі МКФ у Карлових Варах у секції «На Схід від Заходу»;

Призом глядацьких симпатій Національної конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю;

Призом у номінації «Найкраща акторська робота в національній конкурсній програмі ОМКФ» (Ірма Вітовська)

Спеціальною відзнакою журі ОМКФ (Андрій Лідаговський);

Призом ФІПРЕССІ за Найкращий український повнометражний фільм ОМКФ;

Національною премією кінокритиків «КІНОКОЛО» – Відкриття року;

Національною премією кінокритиків «КІНОКОЛО» – Найкраща акторка у головній ролі (Ірма Вітовська);

Спеціальним дипломом «За креативне дослідження нових шляхів розповісти про свою країну» у конкурсній секції «Молодість на марші» Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», Білорусь.

У 2020 році «Мої думки тихі» отримали декілька відзнак від «Золотої дзиґи» та спеціальний приз на кінофестивалі Raindance:

 

«Золота дзиґа» – Найкращий фільм;

«Золота дзиґа» – Найкраща жіноча роль (Ірма Вітовська);

«Золота дзиґа» – Найкращий сценарій (Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко);

«Золота дзиґа» – Відкриття року (Антоніо Лукіч);

Спеціальний приз журі програми Discovery Award на кінофестивалі Raindance, Великобританія.

 

Редакція VGL cinema вітає Андрія з Днем народження, хай життя буде щедрим на приємні сюрпризи та подарунки долі.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Олександрук

6 лютого свій день народження святкує українська актриса Анастасія Олександрук.

06.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Ольга Мороз

Сьогодні, 8 лютого, свій день народження святкує українська актриса Ольга Мороз. Вона з 2012 року знімається в кіно, серед її фільмографії є проєкти, де артистка грала головні ролі. Наразі частіше з'являється в епізодах телевізійних серіалах. За словами Ольги, вона мріє втілити на екрані історичний образ.

08.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Сергiй Винокуров

9 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Сергiй Винокуров. Він народився на Полтавщині в місті Кременчук. У 2010 закiнчив Днiпропетровський театрально-художнiй коледж, де здобув професiю актор театру. Нещодавно почав зніматися в кіно. Наразі у фільмографії Сергія здебільшого короткі епізодичні ролі, проте у доволі успішних проєктах.

09.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Вадим Голданов

10 лютого свій день народження святкує український актор театру та кіно Вадим Голданов. Він народився в Луганську, наразі живе та працює в Києві. Перші кроки на телебаченні зробив 5 років тому на «Першому національному каналі». Трохи пізніше почав зніматися в кіно.

10.02.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Ілля Вишневецький

Сьогодні своє 24-ліття святкує український актор Ілля Вишневецький. Хлопець народився у Чернігові, навчався у столиці в Київському національному університеті культури і мистецтв. Декілька років тому почав робити перші кроки, як актор кіно. Наразі серед фільмографії Іллі є одна провідна роль, яку він виконував у компанії Олександра Кобзаря, Ірини Кудашової, Артура Новікова та інших українських акторів.

11.02.2021
об 10:08