Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29.08.2020
об 11:37

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

Редакція VGL cinema вітає Андрія з Днем народження, бажаємо ще більше цікавих проєктів у роботі та реалізації всіх творчих задумів. Читачам ми пропонуємо дізнатись 10 цікавих фактів про іменинника.

 

1. Після закінчення вишу працював у Міністерстві закордонних справ.
2. За свою кар’єру встиг попрацювати на каналах М1, 5 канал, НТН К1, «1+1», «2+2», ТЕТ, «Україна», OTV, ICTV. Серед програм, де можна було бачити Андрія – «Сніданок з 1+1», «Богиня шопінгу», «Хто вартий більшого», також він брав участь у шоу «Пристрасті на паркеті». З 2020 року працює ведучим на телеканалі «Дім».
3. Широку популярність отримав, коли став ведучим еротичного ток-шоу «Перший поцілунок» на радіостанції  Kiss FM.
4. На сцену виходить  з 2004 року. Побачити його гру можна у мунціпиальному театрі «Київ». У кіно почав зніматись з 2006 року.

 


5. Вільно володіє американським англійським та розмовляє іспанською.
6. Був одружений на співачці Санті Дімопулос, у 2010 році пара розлучилась, від Санти має сина Данієля. У 2017 році одружився з Юлією Леус.
7. З 2005 по 2007 роки Андрій перемагав у  Grand Prix MEDOFF NIGHT LIFE AWARDS у номінації «Кращий МС».
8. У 2005 році став директором  BTL агенції та студії Djedjula Music з організації концентрів, корпоративних заходів та вечірок. 
9. Зріст Андрія 192 см.
10. Джеджула має диплом режисера.

 

 

Фото з відкритих джерел 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Максим Самчик

27серпня свій день народження святкує український актор Максим Самчик. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. В минулому році він закінчив Київський національний університет театрі, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно дебютував у 2018 році, на театральній сцені вперше зіграв ще до вступу в університет.

27.08.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Пустовіт

Сьогодні, 27серпня, свій день народження святкує українська акторка Анастасія Пустовіт. У 2018 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, в тому ж році почала працювати у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Тоді ж дебютувала у кіно і одразу отримала приз у номінації «Краща акторська робота в національному конкурсі» IX Одеського міжнародного кінофестивалю за роль у фільмі «Коли падають дерева».

27.08.2020
об 11:37

Новини

Руслан Сенічкін святкує «робочий» ювілей

Український телеведучий, шоумен та кулінар Руслан Сенічкін відзначає 10 років в ефірі «Сніданку з 1+1». На цей невеличкий ювілей колеги влаштували ведучому сюрприз з подарунками та привітаннями.  А вже найближчим часом у соцмережах з’являться маски на честь ювіляра.

27.08.2020
об 17:38

Новини

Дні народження зірок: Олена Турбал

Сьогодні, 28 серпня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Турбал. За словами артистки, вона вже з п’яти років знала, що гратиме у кіно. Батькам не подобався її вибір, але дівчина настояла на своєму. У 2006 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині є акторкою Київського драматичного театру «Браво». У кіно почала зніматися з 2003 року.

28.08.2020
об 10:11