Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анастасія Зюркалова

23.10.2020
об 10:10

23 жовтня свій день народження святкує українська акторка кіно і театру Анастасія Зюркалова. Сьогодні їй виповнюється 29 років. Донька чемпіонки світу зі спортивної гімнастики Оксани Омелянчик. Закінчила Київський театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Випадково дівчина потрапила на кастинг до Оксани Байрак і режисерка відібрала її для ролі у своєму фільмі «Снігова королева, або Сон зимової ночі». У 2014 році стала акторкою Київськоїї академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я».

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з Днем народження, бажаємо їй участі у цікавих проєктах та творчої наснаги.

Пропонуємо подивитись добірку серіалів, де грає акторка.

«Аврора» - фільм про дівчинку Аврору, яка живе у дитячому будинку на околиці Прип'яті. Вона дуже хоче стати балериною. Її найближча людина – Тарас Савченко, працівник ЧАЕС. Вона ставиться до нього, як до тата. Після вибуху на ЧАЕС, під час якого Тарас Савченко перебував на станції, Аврора біжить до станції, сподіваючись зустріти його. Там вона отримує величезну дозу радіаційного опромінення. Аврору відвозять в США, в клініку, де вона зустрічається зі своїм кумиром Миколою Астаховим, зіркою балету, який переживає глибоку творчу кризу. Зустріч із умираючою дівчинкою, яка мріє стати балериною, допомагає Миколі Астахову змінити своє життя.

У цьому фільмі Анастасія Зюркалова грає роль Аврори.

Фільм «Тобі, справжньому» - це історія про молоду пару Аню та Олега. Жінка чекала двійню, але після важких пологів їй повідомили, що вижила тільки одна дівчинка. Однак після цього життя пари докорінно змінюється: дальня родичка залишає Ані чималий спадок, який дозволяє молодим людям придбати невелику телекомпанію, яка через дванадцять років виростає в один з найбільших телеканалів. Сім'я успішна, відома, але найбільша радість – це дивовижна дочка Ліза. Здається більшого годі й бажати – життя прекрасне, але...

У цьому фільмі Анастасія Зюркалова грає роль дівчат Лізи та Варі.

«Жіноча інтуїція -2» - це історії жінок, які змінюють власні життя. Інга зробила пластику і прагне повернути старе кохання. Ліля посварилась зі своїм чоловіком через безглузде непорозуміння, Даша та Олександр хочуть одружитись, але несподівано він бачить її з колишнім, через ревнощі починаються сварки, недовіра та докори.

У цьому фільмі Анастасія Зюркалова грає роль Маші, доньки Олександра.

«Здамо будиночок біля моря» в одному домі живуть Жанна та її новий коханий Леонід, екс-чоловік Борис і троє дітей, а також бабуся Сіма. Щоб всіх прогодувати Жанна вирішує у курортний сезон поселити у будиночку біля моря постояльців.

У цьому серіалі Анастасия Зюркалова грає роль однієї з дівчат на пляжі.

«Нюхач-2» - головний герой серіалу  володіє надчуттєвим нюхом, для нього не існує таємниць і злочинів, що не розкриваються. За запахом він може розповісти все і навіть більше про будь-яку людину: що він їв, з ким він спав, чи є у нього алібі. Унікальна здатність Нюхача – його дар і прокляття одночасно. Він розкриває найвитонченіші й заплутані злочини, знає всі потаємні таємниці політиків, бізнесменів і кримінальних авторитетів. У нього складне, але цікаве життя...

У цьому серіалі Анастасія Зюркалова грає роль Поліни Міхеєвої.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталія Васько

Сьогодні, 19 жовтня, свій день народження святкує українська телеведуча, акторка театру і кіно Наталія Васько. Народилась вона у Червонограді Львівської області. Акторкою мріяла стати ще з дитячого садочка. Грала у дитячому театрі «Казка». У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вже на 4 курсі стала грати у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. З 1998 року – актриса Київського Молодого театру. У 2003 році дебютувала у кіно.

19.10.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лутюк

20 жовтня свій день народження святкує український актор Сергій Лутюк. Сьогодні йому виповнюється 48 років. Народився він у Києві, зніматись у кіно почав у 2004 році. Займався вільною боротьбою, футболом, цікавиться верховою їздою, має багатий досвід зйомок у ТБ-проєктах.

20.10.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21 жовтня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

21.10.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Рєната Рябкова

22 жовтня свій день народження святкує юна українська акторка Рєната Рябкова. Сьогодні їй виповнюється 11 років. Дівчина грає на фортепіано, складає вірші. Не дивлячись на юний вік акторка вже має у доробку декілька ролей першого плану, а також Рєната була задіяна в проєктах, для яких їй потрібно було вчити ролі на польській, англійській мові та івриті. Акторську майстерність дівчина шліфувала у 2019-2020 роках на акторських курсах у Ukrainian Film School.

22.10.2020
об 10:10