Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анастасія Вергелес

11.08.2020
об 10:12

11 серпня свій День народження святкує українська акторка, телеведуча та співачка  Анастасія Вергелес. Сьогодні дівчині виповнюється 29 років. Народилась артистка у Вінницькій області. За її плечима – музична школа (клас фортепіано), вокальна студія та Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала ведучою ранкового розважального шоу «Ранок по-київські», була ведучою-журналістом програми «Телеакадемія», є організатором фестивалю «Woodstock Україна» та музичним директором фестивалю «Трипільске коло».

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з Днем народження. Бажаємо  їй повної творчої реалізації у кіно та музичній діяльності, а також втілення творчих та особистих мрій.

Читачам ми пропонуємо подивитись добірку кінопроєктів, в яких задіяна акторка.

Фільм «Дорога на захід» розповідає про банду підлітків, які вирішили стати бандитами та грабувати машини у лісі. Проте вже під час першої справи виявилось, що не всі вони готові «зламати» все те добре, що мають у душі і стати злочинцями…

Анастасія Вергелес грає тут героїню, яка стала свідком діяльності молодої «банди».

Короткометражний ігровий фільм «Момент» знято за однойменним оповіданням Володимира Винниченка. Стрічка розповідає про революціонера,  який покохав панночку і вони разом тікаючи від влади та поліції планують нелегально перетнути кордон.

Анастасія Вергелес грає тут панночку.

«Великі Вуйки» - комедійний серіал, що розповідає про життя українського села. Тут побудували курорт й ініціативна група з мешканців населеного пункту збирається у Києв, аби вибити фінансування на ремонт дороги до села.

Анастасія Вергелес грає тут роль дівчини, яка допомагає головним героям.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: 10 фактів про Девіда Духовни

7 серпня 1960 року народився Девід Духовни, американський кіноактор, найбільш відомий як виконавець ролі агента Фокса Малдера в серіалі «Секретні матеріали» та письменника Генка Муді в серіалі «Секс і Каліфорнія». Інтерес до особистості Девіда викликають не тільки його акторські роботи, але й те, що він вважає себе українцем. Цей та інші цікаві факти з життя Девіда Духовни ми пропонуємо до вашої уваги в нашій традиційній добірці.

07.08.2020
об 10:43

Новини

Дні народження зірок: Наталія Бабенко

Сьогодні, 9 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Бабенко. Народилась артистка в Енергодарі. В сім років почала навчатись у музичній школі, з дитячого садочку займалась гімнастикою. У сьомому класі вирішила стати акторкою, та поїхавши до столиці, у профільний виш вступила лише з другої спроби. У 2019 році закінчила Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Зніматися в кіно почала п’ять років тому.

09.08.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Володимир Ковбель

10 серпня свій День народження відзначає український актор Володимир Ковбель. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Народився майбутній артист у Тернопільскій області. У шкільні роки займався вільною боротьбою та вчився у ліцеї посиленої військової підготовки, але вирішив стати актором. У 2016 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році почав працювати у Київському академічному театрі «Золоті ворота».

10.08.2020
об 10:14