Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анастасія Цимбалару

10.07.2020
об 10:09

Сьогодні, 10 липня, свій День народження святкує українська актриса Анастасія Цимбалару. Дівчина народилась у місті Болград, що у Одеській області.

У 2016 році Анастасія Цимбалару закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «актриса драматичного театру та кіно». Ще під час навчання, у 2014 році, почала працювати у Київському Театрі юного глядача. В цьому ж році дебютувала на екрані у серіалі «Швидка допомога». Зараз Анастасія задіяна у проєкті «Рись». Крім цього, актриса грала одну з першопланових ролей у серіалі «Кровна помста», де також грає Віталій Салій, який теж нещодавно святкував свої народини.

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з Днем народження, бажає нових цікавих проєктів та багатогранних ролей у театрі та кіно.

Читачам ми пропонуємо добірку стрічок, де грала Анастасія.

 

 

«Людина без серця» – багатосерійна мелодрама розповідає про життя дівчини Євгенії. Воно схоже на казку – Женя робить прекрасну кар’єру, одночасно з цим коханий пропонує вийти за нього заміж. Та одного дня несподівано у двері подзвонили. На порозі стояв маленький хлопчик Лев, який став запевняти героїню, що він... її син. Хлопчик виявився смертельно хворим, життя його може врятувати тільки операція на серці. Євгенія звертається до найкращого кардіохірурга Вадима, але той переживши особисту трагедію більше не робить операції дітям.

У серіалі Анастасія грає героїню на ім’я Емілія.

 

Мелодрама «Довга дорога до щастя» розповідає про перекладачку Ніну. Вісім років тому вона відмовилась від доньки у пологовому, та не змогла забути і потайки від усіх регулярно їздить дивитись здалеку, як зростає її дитина у прийомній родині. Коли Ніна дізналась, що прийомна мама дівчини померла, то не може знайти собі місця і вирішує круто змінити життя, влаштувавшись нянею до будинку, же живе донька.

У цьому проєкті Анастасія грає головну роль Ніни.

 

У комедійнийному серіалі «Вечірка»  Анастасія Цимбалару грає роль Аліси, в яку закоханий хлопець Євген. Щоб підкорити їі сердце хлопець готовий на все і разом з другом вигадав неймовірний план. Вони вирішили видати себе за мажорів та проникли в будинок олігарха, який втік за кордон. Друзі вирішують влаштувати там вечірку, на яку запрошують Алісу та їі подруг. У розпал свята додому повернуся олігарх…

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народженні зірок: Аполлінарія Василина

15 травня – День народження української актриси, зірки фільму «Скажене весілля», Аполлінарії Василиної.

15.05.2020
об 14:48

Новини

Дні народження зірок: Ксенія Мішина

Сьогодні, 18 червня, свій день народження святкує українська актриса, «Холостячка» Ксенія Мішина. У 11-му сезоні проєкту «Холостяк» телеканал СТБ запропонував зірці стати першою жінкою, яка обиратиме серед 25 претендентів на її серце нареченого.

18.06.2020
об 10:12

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01

Новини

Дні народження зірок: Лілія Яценко

Сьогодні, 7 липня, свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Лілія Яценко.

07.07.2020
об 11:15