Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок : Анастасія Сегеда

16.04.2021
об 10:03

16 квітня 1992 року в Слов'янську народилася українська актриса театру та кіно Анастасія Сегеда.  У 2016 році Анастасія закінчила навчання в Київському міжнародному університеті за спеціальністю «Актриса театру і кіно» і того самого року здобула свою першу нагороду – приз за «Найкращу жіночу роль» на IX Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва HOMO LUDENS у місті Миколаїв. Зараз актриса працює в театрі «PostPlayТеатр», а ще знімається в кіно та серіалах. Серед її театральних робіт можна виокремити виставу «Дєвочкі-дєвочкі» про жінок на війні, а на телеекранах глядачі могли бачити Анастасію в серіалах «Лікар Ковальчук 2», «Консультант», «Слід», «Роман з детективом» та «Холодна м’ята».

Серед інших своїх робіт Анастасія Сегеда виділяє роль Оксани в серіалі «Сага», бо саме ця роль дала змогу продемонструвати їй не тільки свої акторські, а й співочі таланти.

«Я грала оперну співачку, бо сама співаю. І в серіалі в стінах оперного театру звучить саме мій голос, хоча в житті я співаю в іншому стилі – люблю джаз. У мене навіть є свій гурт, з яким ми зараз записуємо пісні та пробуємо виступати в різних кафе. А тут був такий челендж у контексті оперного співу. Це для мене було дійсно важливим і вагомим, було цікаво спробувати свої можливості в цьому напрямку, і мені це сподобалось», – зізналася АНАСТАСІЯ СЕГЕДА.

 

 

Окрім роботи в театрі та кіно, Анастасія Сегеда відома своєю активною соціальною позицією і намагається привернути увагу людей до певних проблем за допомогою своєї творчості.

 

«Ми з подругою започаткували рубрику #ГАС, у рамках якої в жартівливій формі робимо невеликі відеоролики, які присвячені кіно, театру та якимось проблемам нашого суспільства. Ці ролики вже стали доволі відомими в нашому колі, і ми раді, що вони знаходять відгук у суспільстві», – розповідає акторка про цю свою діяльність.

 

Щодо нових робіт актриси в кіно, то вже найближчим часом на екрани має вийти повнометражний фільм відомого українського режисера Дмитра Томашпольського «Простір» / Space, у якому Анастасія зіграла одну з ролей. Сама актриса розповідає, що працювати в цьому проєкті було незвично, тому що робота припала саме на минулорічний локдаун.

«Під час карантину ми самостійно працювали вдома. Самі робили за запитами Дмитра Томошпольского, за його завданням та його «розкадровками» наше кіно. Тема цього фільму актуальна й зараз. Умовно кажучи, він розповідає про існування людей на карантині, але там є і містична складова, яка буде мати своє логічне вирішення у фіналі», – поділилася АНАСТАСІЯ СЕГЕДА.

 

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з днем народження, бажаємо нових успіхів у музиці, кіно і театрі.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олексій Білецький

30 березня свій день народження святкує український актор Олексій Білецький. Сьогодні йому виповнилося 34 роки. Його фільмографія здебільшого складається з телесеріалів, в яких він грає переважно другорядні або епізодичні ролі. Ось декілька відомих проєктів, в яких глядачі могли бачити актора.

30.03.2021
об 10:29

Новини

Дні народження зірок: Оксана Гребенюк

12 квітня 1963 року в Полтаві народилася артистка театру та кіно заслужена актриса України Оксана Гребенюк. Як зізнається Оксана Степанівна, акторську професію вона обрала завдяки своєму батькові, хоча той і не мав ніякого відношення до мистецтва, а був нефтяником.

12.04.2021
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

14.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Валерія Рева

15 квітня 1992 року в Києві народилася українська акторка театру та кіно Валерія Рева. Освіту Валерія здобула в акторській школі Лондонського університету Святого Мартіна та в Харківському національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського, після закінчення якого у 2015 році деякий час працювала в Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зараз актриса знімається в кіно та грає в театрі «Сузір’я» у виставі «Сни Аліси».

15.04.2021
об 10:23