Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анастасія Пустовіт

27.08.2020
об 11:37

Сьогодні, 27серпня, свій день народження святкує українська акторка Анастасія Пустовіт. У 2018 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, в тому ж році почала працювати у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Тоді ж дебютувала у кіно і одразу отримала приз у номінації «Краща акторська робота в національному конкурсі» IX Одеського міжнародного кінофестивалю за роль у фільмі «Коли падають дерева».

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з Днем народження, бажаємо їй нових ролей у кіно та театрі, а також участі у цікавих проєктах. Глядачам ми пропонуємо подивитись стрічки, де грає молода українська акторка.

Драма про дорослішання  «Коли падають дерева»  розповідає про Ларису і її коханого бандита Шрама. Вони живуть у селі. Дівчина закінчила школу, перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, але за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що люди скажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців.

У цій стріцчі Анастасія Пустовіт грає роль Лариси.

 

Серіал «Таємниці» - розповідає про Катю та Миколу, які познайомились в дитинстві та стали ліпшими друзями, але  через сімейні обставини  на довгий час їхні шляхи розійшлись. Матір Миколи вбили, коли він був ще дитиною, а його батька за підозрою у вбивстві дружини посадили.  Катя опинилась у дитячому будинку. Через багато років хлопець став слідчим та повернувся до рідного міста, аби знайти справжнього вбивцю матері. Він знову зустрівся з Катею,  вони покохали один одного і хочуть бути разом, але є таємниця, яка не дає їм цього зробити…

Анастасія Пустовіт грає тут головну роль Каті.

 

Серіал «Акушерка» - це адаптація американського продукту. Головна лікарка пологового – Тетяна повністю присвячує себе роботі. Її життя руйнується після того, як дружина відомого бізнесмена вирішує народжувати у знахарки, а не в лікарні. Жінка має хворе серце. Ця вада не дозволила їй перенести пологи, але Тетяна змогла врятувати дитину. Та лікарку звинувачують у смерті жінки, відсторонюють від роботи, чоловік її зраджує і у всьому цьому вирі подій та боротьбі жінка несподівано знаходить кохання всього життя.

Анастасія Пустовіт грає у проєкті роль героїні на ім’я Тоня

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Сумська

Сьогодні, 22 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру і кіно, телеведуча Ольга Сумська. Її батьки – відомі українські актори – В’ячеслав Сумський та Ганна Опанасенко-Сумська, тож в маленької Олі просто не було іншого вибору як піти по стопам батьків. У 1987 році дівчина закінчила акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Зніматись у кіно почала ще в студентські роки, вперше на екрані з’явилась у 1983 році у фільмі «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Широку популярність отримала завдяки головній ролі у серіалі «Роксолана». У 1997 році стала Заслуженою артисткою України, у 2009 році отримала звання Народної артистки України.

22.08.2020
об 10:50

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Войтенко

23 серпня, свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Войтенко. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Констянтин народився у Дніпрі. У 2011 році закінчив Київський державний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. З 2012 року працює актором у Київському новому драматичному театрі на Печерську. Вперше в кіно знявся 10 років тому.

23.08.2020
об 11:48

Новини

Дні народження зірок: Юрій Горбунов

24 серпня свій ювілей святкує український актор, телеведучий, шоумен та заслужений артист України Юрій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 50 років. Юрій Горбунов народився у Львівській області, а після закінчення Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого п’ять років працював у драматичному театрі в Івано-Франківську. У 1998 році почав працювати в якості ведучого на телебаченні. У кіно почав зніматися 19 років тому.

24.08.2020
об 13:20