Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Анастасія Олександрук

06.02.2021
об 10:07

6 лютого свій день народження святкує українська актриса Анастасія Олександрук.

 

Телеглядачі запам’ятали Анастасію по роботі в телесеріалі «Слід», який виходив на ТРК «Україна», протягом трьох останніх сезонів акторка грала в цьому проєкті Лілію Мохову. Загалом випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого знімається здебільшого в серіалах, що транслюються по ТБ. Ось декілька проєктів, яких можна побачити сьогоднішню іменинницю.

 

«Згадати себе»

Кадр із серіалу «Згадати себе»

 

За сюжетом мінісеріалу, прем’єра якого нещодавно відбулася на ТРК «Україна», головна героїня Катя, пережила загибель чоловіка і тільки-но почала повертатися до нормального життя. Однак доля приготувала їй нові випробування. Після довгої жалоби Катя все-таки змогла взяти себе в руки. Вона шефствує над дитячим інтернатом і оформляє опікунство над дівчинкою Лізою. У жінку закоханий директор інтернату Кирило, вона відповідає йому взаємністю.

Одного дня життя Каті перетворюється на кошмарний сон. У результаті нещасного випадку, через травму вона втрачає пам'ять, забуває і Кирила, і Лізу, а поруч з нею раптом з'являється якийсь Артем, який запевняє, що вони давно кохають одне одного, заручені та готуються до весілля. Невже до цього Катя вела подвійне життя і обманювала Кирила?

Кадр із серіалу «Згадати себе»

 

Анастасія Олександрук у цій 4-серійній історії з’являється в епізоді.

 

«Слід»

Агентство ОСА (Особлива Слідча агенція) допомагає поліції розкривати найскладніші злочини. Зазвичай до них звертаються вже тоді, коли офіційне слідство вичерпує всі свої ресурси. Тоді звертаються до Ольги Косач – глави агентства ОСА. Його фахівці здатні розкрити будь-який злочин. Спецагенти використовують останні наукові розробки та новітні технології для проведення експертиз, після чого діляться отриманою інформацією з поліцією. ОСА оснащена власною лабораторією, де працюють вчені, а програмісти допомагають розслідувати злочини за допомогою алгоритмів.

У цьому серіалі, що транслювався по СТБ Анастасія Олександрук грає Катерину Руденко.

 

«Не смій мені казати «Прощавай!»

Скромна піаністка Катя і яскрава амбітна Інна хороші подруги. Але все змінюється, коли Інна кладе око на колишнього хлопця Каті – лікаря «швидкої допомоги» Тимофія. Вірячи, що «в коханні всі засоби хороші», Інна за допомогою брехні та інтриг розлучає пару. Каті доводиться виїхати. Вона намагається навчитися жити заново, змусити себе полюбити іншого – гарного порядного Володимира, але серцю все одно не накажеш ...

Це ж з часом розуміє й Інна. Отримавши Тимофія, але не його любов, вона так і не знаходить щастя поруч з цією людиною. Однак з ревнощів і ураженого жіночого самолюбства Інна робить все, щоб не дати Тимофію сказати їй «Прощай» і повернути Катю.

Ще в одному мінісеріалі для ТРК «Україна» Анастасія Олександрук втілила на екрані дружину Ігоря, друга головоного героя.

 

 

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з Днем народження, бажаємо творчої реалізації та втілення заповітної мрії.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Басок

Сьогодні, 3 лютого, свій день народження святкує український актор Сергій Басок. За своєю першою освітою він економіст. Диплом цього спеціаліста Сергій отримав, аби не засмучувати батьків, які скептично ставилися до прагнення сина побудувати акторську кар’єру.

03.02.2021
об 11:08

Новини

Дні народження зірок: Оксана Борбат

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

04.02.2021
об 11:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Ніколаєв

5 лютого свій день народження святкує український актор театру і кіно Ігор Ніколаєв. Він є резидентом Київського академічного драматичного театру на Подолі, а також час від часу знімається в кіно, зокрема для серіалів телеканалу ICTV.

05.02.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Максим Девізоров

Третього лютого свій день народження святкує український актор Максим Девізоров. Сьогодні йому виповнюється 25 років.

03.02.2021
об 10:08