Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Анастасія Гіренкова

29.04.2021
об 10:40

29 квітня в Києві народилася українська актриса театру і кіно Анастасія Гіренкова. Почавши зніматися ще в дитячому віці, Анастасія Сергіївна і зараз залишається однією з найбільш затребуваних актрис в Україні, а кількість зіграних нею ролей у кіно вже давно перевалила за сотню.

З дитинства Настя займалася танцями й хореографією, танцювала у відомих дитячих колективах Києва, зокрема й у дитячому ансамблі народного та фольклорного танцю «Цвітень» при Народному академічному хорі ім. Г. Верьовки. В кіно вона потрапила не завдяки своїм танцювальним навичкам, а зовсім випадково. Шестирічну красиву дівчинку помітила під час зустрічі естафети Олімпійського вогню в Києві Марина Кучеренко, чоловік якої Анатолій працював режисером у стрічці Миколи Малецького «Будемо чекати, повертайся!». Саме в цьому фільмі й відбувся кінодебют іменинниці.

Після цього Настю почали запрошувати в кіно. У дитинстві вона знялася в декількох стрічках: «Велика пригода», «Червоні черевички», але найулюбленішим фільмом актриса називає кіноказку «Іванко і цар Поганин», у якому вона зіграла дочку лісового царя Поветрулю. Цей фільм розповідав про хлопчика Іванка, чию матір Марічку забрали в полон слуги царя Поганина. Самого Іванка усиновлює цар воронів Каркарон і готує його в спадкоємці. Коли той підростає, вирушає виручати матір з біди.

«Я дуже хотіла знятися в ролі принцеси, і моя мрія збулася. До того ж цей фільм запам'ятався глядачам, і мені приємно, коли більше ніж через 20 років мене впізнають саме в цій ролі й кажуть: «А ви мало змінилися!»,  – розповіла в одному з інтерв'ю АНАСТАСІЯ ГІРЕНКОВА.

 

Крім зйомок, дівчинка займалася озвучуванням іноземних фільмів. Саме вона дублювала голос Кевіна зі знаменитої стрічки «Один вдома» і навіть була відзначена за цю роботу призом за найкращий дубляж року.

Здавалося б, що з таким «багажем» дівчина могла без проблем вступити в будь-який театральний інститут. Але з першого разу її не прийняли до вишу через «невідповідність амплуа зовнішнім даним», а простіше кажучи, через маленький зріст. Тільки наступного року Анастасії вдалося стати студенткою Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого, який вона з відзнакою закінчила в 1997 році.

Після закінчення інституту Анастасія Гіренкова протягом декількох років працювала в Театрі юного глядача на Липках, а потім повністю переключилася на роботу в кіно. Актриса, як правило, з'являється в невеликих епізодах та в ролях другорядних персонажів, але у відомих проєктах: «Єфросинія», «Маршрут милосердя», «Жіночий лікар», «Мажор», «Нюхач», «Відьма», «На лінії життя», «Біглянка», «Підкидьок», «Віражі долі», «Щуролов», «День Святого Валентина», «Від кохання до ненависті», «Спіймати Кайдаша» та інших.

 

З останніх цікавих ролей Анастасії Гіренкової можна виокремити роль прокурора Галини в серіалі «Ментовські війни. Київ», який розповідає про одного з найкращих оперативників Києва Віктора Тарана і його боротьбу проти кримінального світу та зрадників серед своїх колег.

 

Цього року актрису можна було побачити в комедійному серіалі «100 000 хвилин разом» про подружжя Дашу та Руслана, які після 10 років шлюбу під час карантину 69 днів були змушені провести в ізоляції у власному будинку.

 

Редакція VGL Cinema вітає Анастасію з днем народження, бажаємо здійснення мрій.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Віра Климковецька

21 квітня 1988 року в Харкові народилася українська акторка театру та кіно Віра Климковецька. Напередодні дня народження актриси ми зв’язалися з нею, щоб привітати з майбутнім святом, та попросили розповісти про свій творчий шлях і найцікавіші для неї роботи в кіно.

21.04.2021
об 12:35

Новини

Дні народження зірок: Наталія Сумська

22 квітня 1956 року в спадковій родині акторів народилася відома українська акторка та телеведуча народна артистка України Наталія В'ячеславівна Сумська. У 1977 Наталя В'ячеславівна закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого і почала працювати в Національному театрі ім. Івана Франка, провідною акторкою якого залишається протягом багатьох років.

22.04.2021
об 11:07

Новини

Дні народження зірок: Катерина Котова

23 квітня свій 32-й день народження відзначає українська кіноактриса Катерина Котова, відома за ролями у багатьох фільмах та серіалах: «Врятувати маму», «Не жіноча робота», «Шість», «Перетинаючи межу», «Плата за порятунок», «Лікар Ковальчук», «Пес», «Жіночий лікар» та інших.

23.04.2021
об 10:02

Новини

Дні народження зірок: Юрій Кухаренко

27 квітня 1981 року в Литві народився актор театру та кіно Юрій Кухаренко. У 12 років, Юрій переїхав з батьками в Україну до міста Охтирка Сумської області. В сім’ї хлопця причетних до сфери культури не було, а Юрій хотів стати артистом ще з дитинства. Брав участь у шкільних творчих заходах та грав у КВК. Однак після школи не наважився вступити до театрального вишу. Натомість відслужив у армії, випробував себе в кількох професіях, а згодом вирішив реалізувати свою мрію. Спочатку відвідував акторські курси, протягом року працював у театрі монтувальником сцени. І лише після цього Юрій Кухаренко вступив на факультет театрального мистецтва (майстерня В. І. Зимньої) Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

27.04.2021
об 10:50