Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Анастасія Чепелюк

12.11.2020
об 10:11

Сьогодні, 12 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Анастасія Чепелюк. У 2013 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2012-2014 роках була акторкою Київського театру російської драми ім. Лесі України.

Редакція VGL cinema вітає Анастасію з Днем народження, бажаємо їй нових та цікавих ролей.

 

Традиційно до персонального свята артистки ми зробили добріку кіноробіт за участю акторки.

 

«Звонар» – багатосерійний фільм, головний герой якого – Антон Звонцов – молодий опер, що веде офіційні розслідування та паралельно вирішує справи клієнтів, які не бажають звертатись до правоохоронних органів. Він може розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена, провести переговори з нападниками або зловити грабіжників. У нього з’явився особистий ворог – маніяк, і вперше оперативник не знає як впіймати негідника.

У цьому серіалі Анастасія Чепелюк грає роль цивільної дружини головного героя Надії.

 

«Слуга народу-2. Від любові до імпічменту» – продовження історії про вчителя-президента Василя Голобородька. В країні економічна криза, зростають ціни на харчі, люди невдоволені, а на додачу на президента полюють вороги-олігархи. Василю Голобородьку потрібно переконати МВФ надати 15 мільярдів євро для вирішення економічних питань. Ще й в життя президента втрутилось кохання.

У цьому серіалі Анастасія Чепелюк грає роль радника президента Анни Михайлівни.

 

«Папік». Головний герой – колишній відомий актор, а нині пенсіонер. Сумуючи за юністю та кар’єрою, доведений до відчаю він хоче звести рахунки з життям. Та перед цим вирішує наостанок сходити в модний барбершоп і зробити стильну зачіску. У хіпстерському салоні чоловік розслабляється і його тягне на останню веселу пригоду в житті. У клубі він знайомиться з дівчиною – мисливицею на «папіків», яка приймає його за успішного мільйонера.

У цьому серіалі Анастасія Чепелюк грає роль Евеліни.

 

Головна героїня серіалу «У кожного свій обман» Ліза – працює гінекологинею і допомагає відчути радість материнства навіть тим жінкам, які вже зневірились народити дитину. Однак сама лікарка не може мати дітей. Разом з чоловіком вона знайшла сенс у роботі. Але одного дня коханий іде у відрядження, а ранком Ліза дізнається, що машину чоловіка знайшли у річці, а його тіло не вдалося відшукати.

У цьому серіалі Анастасія Чепелюк грає роль Марти Далі.

 

«Покоївка». Головна героїня Тетяна – власниця готелю, має чоловіка і дитину. Бізнесмен Роман зацікавлений придбати землю, на якій знаходиться готель Тетяни. Жінка бізнес продавати відмовляється, після чого у неї і її сім'ї починаються великі неприємності.

У цьому серіалі Анастасія Чепелюк грає роль прибиральниці Рити.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олег Фендюра

8 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Олег Фендюра. Сьогодні йому виповнюється 51 рік. Народився він в Одесі. У 1991-1995 роках навчався та працював у театрі-студії «Перехрестя». З 1996 по 2011 роки був актором театру «Суета сует».

08.11.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анна Адамович

9 листопада свій день народження святкує українська акторка Анна Адамович. Сьогодні їй виповнюється 27 років.

09.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Андрій Садовський

10 листопада свій день народження святкує український актор Андрій Садовський. Сьогодні йому виповнилося 43 роки. У 2012-му чоловік закінчив Кіношколу «Успіх» при Одеській кіностудії, а у 2016-му – Київський національний університет культури і мистецтв, де опанував професію актора.

10.11.2020
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: Слава Красовська

Сьогодні, 11 листопада, свій день народження святкує українська акторка Слава Красовська. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, того ж року почала активно зніматися, дебютувавши у таких проєктах, як «Жіночий лікар-2», «Сашка», «Гречанка». З 2017 року – акторка Українського Малого драматичного театру в Києві. У 2019 році закінчила українські перші професійні каскадерські курси. До цього не один раз була учасницею майстер-класів Британської академії сценічного бою та прослухала лекції з роботи перед камерою від кастинг-директорів Джеремі Зіммермана та Магдалени Шварцбарт.

11.11.2020
об 10:14