Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Алла Приходько

29.03.2021
об 10:17

29 березня свій день народження святкує українська актриса Алла Приходько. Сьогодні дівчині виповнюється 26 років. З-поміж її фільмографії ми обрали декілька найвідоміших проєктів, в яких вона знімалася.

«Кріпосна»

 

 

Кріпосна Катерина Вербицька – власність найбагатшого ніжинського поміщика Червінського. Вона мимоволі вона знаходиться на межі двох світів: дворян й інтелігентів з однієї сторони, і позбавлених волі, перетворених на матеріальну власність українців XIV століття з іншої. Бідна дівчина закохана в дворянина Олексія Косача, але відчувати це почуття вона не має права. Червінський вкрай незадоволений і забороняє їй навіть думати про красивого чоловіка. А хазяйка й зовсім хоче звести Катю із цього світу. Заради любові та здобуття свободи кріпосній доведеться пережити смерть близьких, не втратити себе в паніці народного повстання, боротися за право прокинутися вранці, тікаючи від небезпечного маніяка, і за свою честь, блукаючи в павутині київських борделів.

В цьому серіалі Алла Приходько зіграла кімнатну Ірку.

 

«Агенти справедливості»

 

 

Детективні історії про незалежні журналістські розслідування реальних злочинів. Головними героями проєкту стануть журналіст Вадим Зорін і приватний детектив Наталя Дзюбенко.

В цьому серіаліті Алла Приходько зіграла одну з лінійних ролей.

 

«Іван Сила»

 

 

Надзвичайна історія про на диво сильного, доброго і справжнього у почуттях і вчинках героя, про його дивовижних друзів і несподіваних ворогів. Прототипом головного героя фільму став український цирковий силач Іван Фірцак, якого у 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. На  піку своєї кар'єри у США він припинив виступати, розірвавши контракт і сплативши величезний штраф, – і повернувся на батьківщину. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який гідно пройшов крізь серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетнем сили і духу.

У фільмі, знятому за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили», Алла Приходько з’являється в одному з епізодів.

Редакція VGL cinema вітає Аллу з Днем народження, бажаємо отримати роль мрії.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Василь Вишняков

21 березня свій день народження святкує український актор Василь Вишняков. Його фільмографія налічує десятки ролей проте здебільшого – це епізодичні персонажі в серіалах, що транслюють по телебаченню. З находи дня народження розповідаємо про нещодавні проєкти, в яких можна було побачити сьогоднішнього іменинника.

21.03.2021
об 10:53

Новини

Дні народження зірок: Даша Трегубова

26 березня свій день народження святкує українська акторка та телеведуча Даша Трегубова. Окрім гри у кіно та зйомок у кліпах і телепроєктах сьогоднішня іменинниця веде рубрику «Даша читає», в якій декламує вірші сучасних українських поетів. Загалом артистка веде досить активний спосіб життя, наприклад, вона вже підкорила Кіліманджаро, стрибнула з парашутом, а нині готується стати капітаном парусної яхти, з цією метою проходить спеціальний курс навчання.

26.03.2021
об 10:31

Новини

Дні народження зірок: Флора Боровик

22 березня свій день народження святкує українська акторка Флора Боровик. Сьогодні їй виповнюється 45 років. Телеглядачі могли бачити артистку в таких проєктах, як «Виходьте без дзвінка 2», «Лікар Ковальчук», «Центральна лікарня», «Відділ 44», «Нюхач» в епізодах або в ролях другого плану. Однак є у Флори в фільмографії персонажі першого плану, яких вона втілила в короткометражних фільмах. Про них з нагоди дня народження виконавиці головних ролей і поговоримо.

22.03.2021
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Наталія Цимбал

27 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Цимбал. Сьогодні їй виповнюється 50 років. Наразі пані Наталія не тільки знімається в кіно та грає на театральній сцені, а є тренеркою голосових та акторських практик. Викладає на театральному факультеті Харківського Національного Університету Мистецтв ім.І.П.Котляревського.

27.03.2021
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Алеся Романова

24 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Алеся Романова. Впізнаваність до неї прийшла після ролі Адель Сколик у фільмі «Віддана», що є адаптацією роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія». За словами самої артистки, шлях на знімальний майданчик тривав цілих 10 років, а до першого титульного персонажа було зіграно багато другорядних героїв у фільмах та телесеріалах.

24.03.2021
об 10:11