Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Аліна Костюкова

13.10.2020
об 10:20

Сьогодні, 13 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Аліна Костюкова. Народилася вона у Харкові. В 2007 році закінчила Харківський університет ім. І. Котляревського, де на театральному факультеті опановувала спеціальність «актор театру і кіно». Грає у Києвському Молодому театрі та знімається в кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Аліну з Днем народження, бажаємо їй нових проєктів у кіно та театрі.

 

Для читачів ми підготували традиційну добріку кіноробіт за участі акторки.

 

 

Короткометражний фільм «Урок риболовлі» - це історія про чоловіка, який переживає соціальну та професійну скруту. Єдина його пристрасть – риболовля. Він прагне її розділити з Людою, дівчиною з якою він познайомився у соціальній мережі.

Аліна Костюкова грає тут роль Люди.

 

«І будуть люди» - серіал, знятий за мотивами однойменного роману Анатолія Дімарова. У центрі сюжету - звичайні люди. На долю героїв випадає Перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен переживає та зустрічає ці події по своєму. Однак всіх героїв об’єднує лише одне – бажання жити та любити. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, пристрасного кохання та цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

У цьому серіалі Аліна Костюкова грає роль Ольги Ковальчук.

 

«Центральна лікарня». Головна героїня – найкращий хірург у клініці маленького міста – Маргартина. Вона відповідально ставиться до своєї роботи, яка забирає у неї майже увесь час. У лікарні всі з нетерпінням чекають на появу нового хірурга. Рустам виявився красунчиком, який одразу проявив себе як чудовий лікар, адже у лікарні сталась надзвичайна ситуація: привезли породіллю, що потрапила в аварію. Рустам приймає складні пологи й рятує два життя. Коли Маргарита зустрічає нового лікаря, виявляється, що вони вже знайомі…

У цьому серіалі Аліна Костюкова грає дружину Михайла.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олесь Каціон

9 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олесь Каціон. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Закінчив Олесь Київський національний університет будівництва та архітектури. Ще студентом 4 курсу почав грати у спектаклях Театру-студії «Чорний квадрат» у Києві. У 2009 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював актором столичних театрів «Чорний квадрат», «Ательє 16» та Театру на Подолі.

09.10.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лефор

10 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Лефор. Сьогодні йому виповнюеться 29 років. Народився Сергій у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, останні три роки є актором Чернігівського театру. З 2016-го знімається у кіно.

10.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Ірина Складан

Сьогодні, 11 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірина Складан. Вона народилася у Тернополі. Її батько – драматичний актор Богдан Стецько. У 1986 році закінчила театральну студію при Львівському академічному драматичному театрів ім. М. Заньковецької, у 2005 році отримала другу спеціальність і закінчила режисерське відділення Рівенського гуманітарного університету. У 1987 почала працювати у Тернопільскому драматичному театрі. У 1998 році стала керівником молодіжного театру «Багато галасу» у місті Тернопіль. Знімається у кіно та є викладачем майстерності актора у ТНПУ.

11.10.2020
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Олександра Усатенко

12 жовтня свій день народження святкує українська акторка Олександра Усатенко. Сьогодні їй виповнюється 31 рік. Народилася Олександра в Києві, закінчила індивідуальні курси акторської майстерності, відвідувала телешколу ShowMax та отримала диплом Київського національного університету культури та мистецтв. У вільний час грає на гітарі, займається вокалом, бігом, верховою їздою. Також має танцювальний досвід – раніше займалась латиноамериканськими танцями та спортом – змішана боротьба ММА.

12.10.2020
об 10:45