Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Аліна Чорнодуб

24.09.2020
об 10:06

Сьогодні, 24 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Аліна Чорнодуб. У 2007 році вона закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2012 отримала диплом режисерки у Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2007 по 2017 роки працювала у Дніпропетровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко. Три роки тому почала активно зніматися у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Аліну з Днем народження, бажаємо їй здійснення творчих задумів та нових ролей.

Читачам пропонуємо добірку проєктів, де грає акторка.

Короткометражний фільм «Анна»  розповідає про жінку середнього віку. Вона живе у невеликому промисловому місті на охопленому війною сході України, працює на м'ясопереробному комбінаті, мешкає в старій занедбаній квартирі та мріє про краще життя для себе і своєї 16-річної доньки. Головна героїня відчайдушно прагне змін. По радіо їй трапляється реклама вечірки, яку влаштовують для іноземців, що подорожують у пошуках кохання. Анна вирішує скористатися нагодою. На вечірці героїня постає перед суворою реальністю: дискримінацією за віком та справжніми намірами американських чоловіків. А ще вона несподівано зустрічає свою неповнолітню дочку – та теж прийшла на вечірку…

У цьому фільмі Аліна Чорнодуб грає роль перекладачки Марії.

«Віддана» - фільм, знятий за романом «Фелікс Австрія» Софії Андрухович. Це історія про те, як доктор втратив дружину у пожежі, але врятував двух дівчат – рідну доньку Аделю та доньку хатніх робітників Стефанію. Він вирішив виховувати їх разом. Минуло 25 років. Дівчата виросли та стали нерозлучними подругами. Аделя заміжня, Стефа веде її господарство. Однак вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає.  Дія фільму відбувається у XIX ст.

У фільмі Аліна Чорнодуб грає роль героїні на ім'я Ангера.

«Кріпосна» - один з найпопулярніших українських серіалів, який також має високий рейтинг і у закордонного глядача. Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання до київського борделю.

Аліна Чорнодуб грає тут роль Любки.

Серіал «Лікар Ковальчук»  розповідає про лікарку Оксану, яка після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Міські чиновники схвалюють її пропозицію і, аби втілити реформу в життя Оксана потребує допомоги людей, яким довіряє. Це однокурсник Назар, колишній чоловік Оксани Борис, що хоче її повернути та її перше кохання - хірург Максим.

Аліна Чорнодуб грає тут героїню Віру.

Головна героїня серіалу «Пташка співоча» Оля має унікальний голос, мріє стати співачкої. Проте ця мета недосяжна, бо у дівчини багато проблем - мати померла, вітчим став пити, з рідного дому її виживає його нова співмешканка. Оля уходить з дому і влаштовується нянєю до педагога з вокалу. В родині їй дуже подобається, згодом вона зустрічає кохання, але нова трагедія руйнує всі її плани…

У цьому серіалі Аліна Чорнодуб грає лікарку.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Білл Мюррей

Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає Білл Мюррей. Біографія актора добре відома його шанувальникам, але ми впевнені, що з нашої добірки фактів ви дізнаєтеся про нього багато нового й цікавого.

21.09.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: Юлія Загорна

Сьогодні, 22 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Загорна. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Нині працює у тестрі «Мушля» та «Київ», досить активно знімається у кіно.

22.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Косинський

23 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Косинський. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Народився він у Енегодарі, що в Запорізькій області. За першою освітою – економіст. Працював керівником ріелторської фірми та одного з відділів страхової компанії. Потім почав займатися менеджментом, організовував гастролі артистів, різноманітні конкурси, був продюсером. Згодом став актором і у 2001 році закінчив Театр-студію кіноактора. Працював у Київському молодому театрі та Київському театрі оперети. Нині активно знімається у кіно.

23.09.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Микита Назаренко

23 вересня свій день народження святкує український актор Микита Назаренко. Сьогодні йому виповнюється 18 років. Народився він у Києві. З 5 до 12 років займався бальними танцями, а потім віддав перевагу сучасній хореографії. Вперше перед камерою з'явився в 11 років. Акторську освіту здобув у кіношколі KidsMovie, також закінчив студію розвитку Open Art Studio.

23.09.2020
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Аліна Чорнодуб

Сьогодні, 24 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Аліна Чорнодуб. У 2007 році вона закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2012 отримала диплом режисерки у Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2007 по 2017 роки працювала у Дніпропетровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко. Три роки тому почала активно зніматися у кіно.

24.09.2020
об 10:06