Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Алеся Романова

24.03.2021
об 10:11

24 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Алеся Романова. Впізнаваність до неї прийшла після ролі Адель Сколик у фільмі «Віддана», що є адаптацією роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія». За словами самої артистки, шлях на знімальний майданчик тривав цілих 10 років, а до першого титульного персонажа було зіграно багато другорядних героїв у фільмах та телесеріалах.

 

«Віддана»

 

 

Історія починається в Станіславові у 1868 році. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли й так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та нескінченні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

 

«Пригоди S Миколая»

 

 

Маленький хлопчик Артем разом із батьками нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і, як і всі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. Та насправді ніякий це не Святий, під його видом орудує звичайнісінький злодій. Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Адже дива неодмінно мають траплятися у свято. І цьогорічні зимові свята мають стати особливими.

 

«Доктор Віра»

 

 

У центрі сюжету – кардіохірургиня Віра. Її життя руйнується, коли чоловік залишає її з маленькою донькою та хворою мамою, а на порозі дому з’являється жінка, яка називає себе його дружиною. Віра змушена повернутись у лікарню, в якій працювала раніше, аби забезпечувати родину. Жінка віддано рятуватиме людські життя на операційному столі, попри те, що власне – перетворилося на пітьму.

Редакція VGL cinema вітає Алесю з Днем народження, бажаємо кар’єрного росту та розвитку творчого потенціалу.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірина Приємницька

14 березня у Києві народилася акторка театру і кіно Ірина Приємницька. У старших класах дівчина почала цікавитися театром та класичною літературою. Згодом прийшла до кіно. Наразі у фільмографії іменинниці 10 ролей у коротких метрах, серіалах та у повному метрі.

14.03.2021
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

15.03.2021
об 11:25

Новини

Дні народження зірок: Василь Вишняков

21 березня свій день народження святкує український актор Василь Вишняков. Його фільмографія налічує десятки ролей проте здебільшого – це епізодичні персонажі в серіалах, що транслюють по телебаченню. З находи дня народження розповідаємо про нещодавні проєкти, в яких можна було побачити сьогоднішнього іменинника.

21.03.2021
об 10:53

Новини

Дні народження зірок: Флора Боровик

22 березня свій день народження святкує українська акторка Флора Боровик. Сьогодні їй виповнюється 45 років. Телеглядачі могли бачити артистку в таких проєктах, як «Виходьте без дзвінка 2», «Лікар Ковальчук», «Центральна лікарня», «Відділ 44», «Нюхач» в епізодах або в ролях другого плану. Однак є у Флори в фільмографії персонажі першого плану, яких вона втілила в короткометражних фільмах. Про них з нагоди дня народження виконавиці головних ролей і поговоримо.

22.03.2021
об 10:15