Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ахмед Есмурзієв

22.02.2021
об 10:14

22 лютого свій день народження святкує український актор Ахмед Есмурзієв. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

Ахмед Есмурзієв народився в Бердянску. Його батько був військовим, а мати працювала режисером і керівником театру в Міському будинку культури, тож Ахмед рано почав виступати на сцені, а навчаючись у кулінарному технікумі він брав участь в КВК. Згодом отримав освіту в Київському естрадно-цирковому коледжі. Також  здобував знання в Академії керівних кадрів культури та мистецтв. В кіно почав зніматися лише шість років тому. Скоро на великі екрани вийде фільм Ігора Висневського та Віталія Малахова «Інший Франко», в якому Ахмед Есмурзієв виконує одну з ролей другого плану.

 

 

 

Також Ахмед Есмурзієв грає в таких нещодавно вийшовших проєктах:

 

«Заборонений»

 

В основі сюжету – історія  кохання та участі Василя Стуса в дисидентському русі. У стрічці зображено день, що став переломною подією в житті Стуса та української інтелігенції -  4 вересня 1965 року. Так, за сюжетом, під час прем'єри фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» 27 річний поет бере участь у першому громадському протесті проти масових політичних репресій в Радянському Союзі у післявоєнний час. Разом із політичним діячем та публіцистом В`ячеславом Чорноволом, літературознавцями й громадськими діячами Іваном Дзюбою та Юрієм Бадзьом, Стус закликає партійних керівників і населення столиці засудити арешти української інтелігенції. «Всі, хто проти терору, встаньте!» - це слова, які промовив Чорновіл у залі кінотеатру «Україна», та не всі звернули на нього увагу. Тоді з таким же гучним закликом піднявся Стус – і його почули. Саме ця фраза і стала гаслом стрічки «Заборонений».

 

«Шалені Бджолярі»

 

 

Бджоляр – вимушений переселенець з Луганщини хоче розвивати медовий бізнес в центральній Україні. Долаючи численні труднощі, упереджене ставлення та недобросовісну конкуренцію з боку місцевого населення, здобуває авторитет, повагу та особисте щастя.

 

«Побачення у Вегасі»

 

Артем – харизматичний та успішний менеджер рекламного агентства. Він з легкістю знайомиться з дівчатами та втирається в довіру до клієнтів, використовуючи їхню особисту інформацію з соціальних мереж. Від свого боса Артем отримує завдання терміново вирушати до Лас-Вегаса, щоб підписати контракт з надважливим клієнтом. На борту літака герой випадково знайомиться з вродливою та розумною Оксаною, яка виявляється його конкуренткою. Приховавши від Оксани правду про себе, Артем вирішує будь-що завадити суперниці. Через витівки Артема героїв знімають з рейсу в Лос-Анджелесі. Надалі подорож до Лас-Вегаса перетворюється на захоплюючу романтичну пригоду.

Редакція VGL cinema вітає Ахмеда з Днем народження, бажаємо творчого росту та розвитку кар’єри артиста.

 

Джерело: Dzyga MDB

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Слава Бабенков

17 лютого своє 34-річчя святкує український актор театру та кіно В’ячеслав Бабенков. П’ять років тому він закінчив своє навчання в New York Film Academy. Потім вступив на акторські курси в Ukrainian Film School. Наразі успішно знімається в кіно та телесеріалах.

17.02.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Поліна Фролова

Сьогодні, 17 лютого, народилася українська акторка Поліна Фролова. Вона три роки тому закінчила своє навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого і вже її фільмографія налічує близько 10 фільмів та телесеріалів, в яких молода артистка грає як головні, так і другорядні ролі.

17.02.2021
об 11:16

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лазер

18 лютого народилася актриса театру та кіно, викладачка сценічної мови й акторської майстерності, співачка та композиторка гурту Mavka Ірина Лазер. Незабаром ми побачимо Ірину у документальному фільмі «Депортація 44-46» в одній із головних ролей.

18.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Олександр Бегма

19 лютого народився український актор театру та кіно Олександр Бегма. Сьогодні йому виповнюється 30 років. Наприкінці 2020 року вийшло одразу два проєкти, в яких був задіяний Олександр. Так, у листопаді акторську гру сьогоднішнього іменинника можна було побачити на великому екрані в антиутопічній драмі «Номери», а в грудні на телебаченні відбулась прем’єра серіалу антології «Перші ластівки. Zалежні». Докладніше про ці та інші проєти читайте далі.

19.02.2021
об 10:11