Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ада Роговцева

16.07.2020
об 10:15

Сьогодні, 16 липня, свій День народження святкує українська актриса Ада Роговцева. Майбутня улюблениця мільйонів українців народилась у Глухові, що нині територіально належить до Сумської області. У 1954 році вступила до Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого. У 1958 почала працювати у Київському національного академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки та паралельно зніматись у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Аду Миколаївну з Днем народження та бажає їй міцного здоров’я, творчого натхнення і многая літа. Читачам ми пропонуємо згадати декілька цікавих фактів з життя артистки.

1. Першу роль у кіно Ада Роговцева отримала у 1956 році. Це був фільм «Кривавий світанок», артистка грала у ньому Гафійку.

2. У випускному класі школи Ада планувала вступати на факультет журналістики.

3. Була заміжня за актором Костянтином Степанковим, народила у 1968 році сина Костянтина та  у 1978 році доньку Катерину. Має двох онуків – Олексія та Матвія, а у 2018 році стала прабабусею. Онуки та правнук звертаються до неї на ім’я.

4. Коли артистка народилась, батьки спочатку хотіли назвати їі Людмилою. До РАГСу виписувати новонародженій свідоцтво про народження пішли її батько та дядько. Коли прийшли до установи – забули, яке ім’я придумали дитині і вирішили назвати «Аддою», для початку так у свідоцтві записали, а потім мати артистки відправила чоловіка знову до РАГСу виправляти помилки, він домігся того, що одну букву «д» викреслили.

5. Окрім того, що Ада Миколаївна зіграла у понад 80 фільмах вона ще й авторка поетичних збірок «Мамині молитви» і «Цілую голос твій», книг «Мій Костя» і «Свідоцтво про життя».

6. У 2007 році отримала державну нагороду «Герой України» за творчу діяльність.

7. Наразі викладає у театральному інститут ім. Карпенка-Карого.

8. З 2016 року є членом Комітету з Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

9. У 2020 році отримала «Золоту дзиґу» за внесок у розвиток українського кінематографу.

10. В одному із інтерв’ю Ада Миколаївна зізналась, що останній раз пропозицію руки та серця отримала у 60 років від знайомого. Артистка почувши про заміжжя, за її словами, розсміялась, чим образила чоловіка.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Лук'яненко

Сьогодні, 11 липня, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Ольга Лук'яненко (Атанасова). VGL cinema підготував 10 фактів про актрису.

11.07.2020
об 10:35

Новини

Дні народження зірок: Єгор Козлов

14 липня свій день народження святкує молодий український актор Єгор Козлов. Сьогодні йому виповнюється 24 роки. Народився хлопець у Києві. Два роки тому закінчив Київську академію естрадного та циркового мистецтва за спеціальністю артист розмовного жанру, актор театру та кіно. Спеціально до персонального свята Єгора VGL cinema зібрав 8 цікавих фактів про молодого артиста.

14.07.2020
об 10:11

Дні народження зірок: Форест Стівен Вітакер
Новини

Дні народження зірок: Форест Стівен Вітакер

Сьогодні, 15 липня, святкує свій день народження американський актор, режисер і продюсер, лауреат премій «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA та «Еммі», четвертий афроамериканець, який отримав «Оскар» за найкращу чоловічу роль, батько чотирьох дітей, вегетаріанець, володар чорного поясу з карате і прихильник йоги Форест Стівен Вітакер.

15.07.2020
об 10:04