Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Дні доступного кіно» - перший фестиваль для глядачів з порушеннями зору або слуху

15.10.2020
об 13:39

Перший в Україні фестиваль «Дні доступного кіно» відбудеться з 26 по 31 жовтня. Проходитиме він у зручному онлайн-форматі. Протягом тижня всі фільми програми, адаптовані для незрячих або нечуючих людей, знаходитимуться у вільному доступі.

 

«Кіно - це мистецтво для кожного і кожної, незалежно від того, чи є у людини порушення чи ні. Саме тому мета фестивалю -  популяризувати кіно у доступних форматах для незрячих та нечуючих глядачів та представити стрічки, які тепер можна подивитись разом з друзями, колегами чи близькими. Суспільство, де кожен може активно взаємодіяти на рівних незважаючи на інвалідність - це наша велика мета, і ми впевнені, що «Дні доступного кіно» стануть поштовхом до поширення  доступного кінематографу в Україні», - зазначила співзасновниця агенції «Доступне кіно» ВІКТОРІЯ ЛУЧКА.

 

Програма фестивалю «Дні доступного кіно» складається з українських та всесвітньо відомих фільмів. Спеціально для фестивалю агенція «Доступне кіно» створила звукоопис та розгорнуті субтитри до таких фільмів української класики:

  • «Тіні забутих предків» (1964) Сергія Параджанова;
  • «Земля» (1930) Олександра Довженка;
  • «Пропала грамота» (1984) Бориса Івченка.

 

Також в межах фестивалю відбудеться показ сучасних українських стрічок, що вийшли у широкий прокат минулого року, серед них:

  • «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан;
  • «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко.

 

Переглянути стрічки програми «Дні доступного кіно» можна буде на офіційному сайті агенції «Доступне кіно». Також безкоштовно траслюватиметься фестиваль на партнерських майданчиках – онлайн-кінотеатрах Takflix та Sweet.TV – за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті агенції «Доступне кіно». Подивитись кіно глядачі з порушеннями зору або слуху матимуть змогу за допомогою безкоштовних застосунків для смартфонів Earcatch та Subcatсh. Звукоописи та розгорнуті субтитри до фільмів створені за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також:

Новини

Зароблені кошти від фільму «Я, «Побєда» і Берлін» підуть на благочинність

В очікуванні відрядження до Німеччини творча група фільму «Я, «Побєда» і Берлін» розпочинає готувати стрічку до виходу на великі екрани. Продюсери не втрачають надії презентувати картину в наступному році й вже прийняли рішення передати прибуток від історії про Кузьму до створеного на честь лідера гурту «Скрябін» та в знак пам’яті про його добрі справи благодійного фонду.

12.10.2020
об 17:55

Новини

Основна програма Київського тижня критики

З 22 по 28 жовтня в столичному кінотеатрі «Жовтень» можна буде подивитися стрічки 4-го Київського тижня критики. До міжнародної програми фестивалю увійшли фільми з Канн, Берліну, Венеції та Сан-Себастьяна.

13.10.2020
об 15:48

Статті

Легенди українського кіно: Лесь Сердюк

14 жовтня 1940 року народився відомий український актор та театральний педагог, народний артист України Лесь Сердюк. Символічно, що на світ він з'явився в день Покрови Пресвятої Богородиці, який був для українських козаків великим святом, оскільки їхню церкву присвячено Діві Марії. Офіційна фільмографія актора налічує понад 100 фільмів, але найбільше він запам'ятався глядачам саме завдяки своїм козацьким та історичним персонажам.

14.10.2020
об 10:50

Статті

ТОП-5 найкращих українських фільмів про козаків

14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці в країні відзначається День українського козацтва. Спеціально до свята VGL cinema підібрав п’ять найкращих фільмів про козаків, славетних та хоробрих захисників української землі.

14.10.2020
об 11:45