Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дмитро Суханов очолив Асоціацію кіноіндустрії України

15.02.2021
об 16:31

Просування інтересів національних виробників аудіовізуального контенту, співпраця з органами державної влади та інформування про можливості кіновиробництва в Україні іноземних продакшнів – головні напрямками діяльності Асоціації кіноіндустрії України (FIAU).

Наприкінці 2020 року співвласника та виконавчого продюсера компаній Toy Pictures та Toy Cinema Дмитра Суханова обрали головою Асоціації кіноіндустрії України. Він працює у кіновиробництві більше 25 років. У різні роки Дмитро Суханов був виконавчим продюсером та продюсером короткометражних і повнометражних національних та копродукційних фільмів, телевізійного серіалу. Нагадаємо, у 2019-му він успішно продюсував повнометражний дебют Антоніо Лукіча «Мої думки тихі». Фільм отримав одразу кілька премій «Золота Дзиґа», нагороди на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, Одеському міжнародному кінофестивалі та Raindance Film Festival у Великобританії. Комедія зібрала більше 10 млн грн у прокаті, а потім фільм продали на HBO Europe. У минулому році Дмитро Суханов став копродюсером екшн-трилера «Спадок брехні». Права на показ якого придбали 26 країн, в тому числі на такі платформи як LionsGate та Netflix.

Що ж стосується нової посади, Дмитро коментує так обрання своєї кандидатури на місце голови Асоціації кіноіндустрії України:

«Я є прихильником того, аби голоси віддавалися не за певну людину, а за його програму дій. Так і сталось в нашій Асоціації, я запропонував план розвитку на рік і засновники мене підтримали. Наша організація має низку планів на майбутнє, увесь 2021 рік попередньо спланований», - сказав ДМИТРО СУХАНОВ.

 

За перші два місяці року Асоціація декларує наступні дії:

 

- Партнерську участь у розробці культурних політик для трьох досліджень – практики green продакшена, дослідження міжнародного досвіду розвитку кіноіндустрій та дослідження якості кіноосвіти в Україні.

 

- Організація продовжує розвивати освітні програми, подані цього року на підтримку до Українського культурного фонду. Це лабораторії First Cut Lab і Series Lab. Розробкою та куруванням навчальних програм FIAU продовжує займатися Наталія Лібет на позиції незмінного заступника голови Асоціації.

 

- Організація продовжить підтримувати міжнародну репрезентацію українських фільмів на таких платформах, як European Film Market (цьогоріч відбудеться онлайн), де представники індустрії зможуть скористатися інструментами українського стенду для промоції своїх кінокартин на провідному європейському кіноринку.

 

- Також ми проводимо і плануємо розвивати наші колаборації з навчальними платформами і провідними українськими кінофестивалями, такими як КМКФ «Молодість», Одеський міжнародний кінофестиваль, платформою для сценаристів Terrarium та іншими.

 

Нагадаємо, Асоціацію кіноіндустрії України у 2020 році осолювала співвласниця і продюсерка Radioaktive Film Євгенія Яцута. Її попередником був продюсер, співвласник компаній Limelite та ForeFilms Володимир Яценко, який був головою фахової громадської спілки упродовж 2017 – 2019 років. У цей же час Дмитро Суханов обіймав посаду заступника голови Асоціації. Директоркою організації протягом останніх чотирьох років є Іванна Хіцінська.

 

Джерело: Пресслужба FIAU

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Фільми вітчизняного виробництва поступилися закордонним прем’єрам

Після січневого локдауну другий вікенд, з 4 по 7 лютого, в українських кінотеатрах втратив лише 6 % касових зборів, в порівнянні з першим. Таким чином, загальний дохід кінозалів становить 22,85 млн гривень.

10.02.2021
об 11:24

Новини

Дні народження зірок: Ілля Вишневецький

Сьогодні своє 24-ліття святкує український актор Ілля Вишневецький. Хлопець народився у Чернігові, навчався у столиці в Київському національному університеті культури і мистецтв. Декілька років тому почав робити перші кроки, як актор кіно. Наразі серед фільмографії Іллі є одна провідна роль, яку він виконував у компанії Олександра Кобзаря, Ірини Кудашової, Артура Новікова та інших українських акторів.

11.02.2021
об 10:08

Новини

Скоро в кіно: Фантастичний бойовик з елементами комедії «Boss Level: врятуй колишню»

У новому фільмі від режисера Джо Карнахана зірку франшиз «Судна ніч» та «Месники» Френка Грілло відправить помирати.

11.02.2021
об 16:16

Новини

Берлінале презентував конкурсну програму

Цього тижня Берлінський міжнародний кінофестиваль анонсував конкурсну програму та спеціальні покази. Організатори обіцяють запеклу боротьбу та усі світові прем’єри, до яких приєднаються режисери Селін Ск'ямма, Даніель Брюль та Ксав'є Бовуа.

11.02.2021
об 17:18