Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дмитро Онисович: 5 фільмів, які варто подивитися на 49-му КМКФ «Молодість»

20.08.2020
об 15:22

За два дні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Програма показів дуже насичена, тож VGL cinema поцікавився у генерального продюсера кінофестивалю Дмитра Онисовича, на які стрічки варто звернути увагу. У персональну добірку директора з маркетингу КМКФ «Молодість» увійшли фільми, які треба спробувати відчути, зрозуміти та обов’язково переглянути.

«Остання і перша людина», Йохан Йохансон

Стрічка, автором якої є людина, більш відома як кінокомпозитор. Йоган Йогансон працював довгий час з канадцем Дені Вільньовим і пізніше, створив власний фільм на глобальну тему людського майбутнього (і дуже далекого майбутнього також). На жаль, сам автор не встиг завершити свою роботу, проте нордична мінімалістична режисура відчувається навіть враховуючи те, що останні штрихи до фільму вносила подруга Йогансона – Тільда Суінтон.

«Лара»,  Ян-Оле Ґерштер

Фільм, що отримав спеціальний приз журі кінофестивалю в Карлових Варах. У дуже холодній, відстороненій манері, що нагадує стрічки Міхаеля Ганеке, розповідається історія амбітної матері, що намагається досягнути власних цілей через кар’єру свого сина. Звісно ж, що такі нездорові стосунки ведуть до сильних сімейних конфліктів. Проте мені й самому цікаво чим завершиться стрічка.

«Котячий корм», Ронні Сен

Фільм, дія якого відбувається вночі, символічно, знаходиться в програмі Midnight Special, де ми показуємо дивне, неконвенційне та жанрове кіно. «Котячий корм» - це історія про наркотики десь на периферії індійського суспільства виконана  дуже естетьскій чорно-білій манері. Власне, вся суть фільму полягає в тому, щоб відчути його самому на великому екрані.

«Поїзд: Київ-Війна», Корній Грицюк

Дуже потрібний фільм. Потяг, зокрема плацкартні вагони, - це дуже особливий простір. Поїзд «Київ-Костянтинівка» - це ще більш особливий простір. Корній Грицюк відмовляється від звичних принципів документального кіно та входить в контакт з пасажирами, розпитує їх, говорить з ними. Якщо врахувати, що попередній фільм Грицюка – мок’юментарі про тотальну еміграцію з України, то можна очікувати дуже цікаве кіно.

«Лінґва франка», Ізабель Сандовал

Звісно не можна забувати і про програму «Сонячний зайчик», яка цього року особливо сильна. Особисто я очікую фільм «Лінґва франка» через поєднання декількох проблематик – питання еміграції, питання життя трансгендерних людей в суспільстві та питання чесності в стосунках і коханні.

Читайте також:

Новини

Етнографічні дослідження Мантаса Кведаравічюса увійшли до міжнародного конкурсу КМКФ «Молодість»

Психологічну драму «Стасіс» литовського кінорежисера Мантаса Кведаравічюса відібрали до міжнародного конкурсу повнометражних фільмів на 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільм є спільним виробництвом України, Литви та Франції.

05.08.2020
об 17:25

Події

КМКФ «Молодість» підготував проєкт «Великі на великому»

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» один з найкращих фільмів італійського неореалізму «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove «Великі на великому».

17.08.2020
об 18:28

Новини

Molodist Talent Workshop: В межах КМКФ «Молодість» передбачена освітня програма

В межах 49-го Київського кінофестивалю молодість з 23 до 29 серпня в FEDORIV HUB та на сайті заходу проходитиме освітня програма Molodist Talent Workshop. В програмі більше 15 майстер-класів, воркшопів та лекцій від провідних міжнародних та українських режисерів, акторів, продюсерів, звукорежисерів, сценаристів, операторів, монтажерів та кіноекспертів.

18.08.2020
об 18:25