Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Диво-жінка 1984» одночасно з’явиться в кінотеатрах і на HBO Max

19.11.2020
об 12:29

Warner Bros. вирішили не переносити екранізацію коміксів DC на наступний рік. Замість цього кіностудія прийняла рішення, яке змінює звичну схему дистриб’юції.

Дата виходу в прокат «Диво-жінки 1984» переносилася щонайменше 5 разів. Першочергова прем’єра була намічена ще на листопад 2019 року, але перший спалах епідемії змусив кіновиробників відкласти реліз на літо 2020-го. Період для кінобізнесу виявився невдалим, адже в червні (саме на цей місяць перенесли «Диво-жінку 1984») в світі почали фіксувати велику кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію нового типу, тож спочатку фільм перенесли на серпень, а потім його запланували показати на великих екранах в жовтні. Врешті-решт стрічка «Диво-жінка 1984» знайшла своє місце в кінотеатральному репертуарі в грудні. Декількома тижнями раніше виявилося, що рішення теж не дуже вдале, адже з початку листопада в багатьох країнах кінотеатри почали закриватися. Це спіткало кіновиробників до пошуку нових рішень. Власники кінотеатрів затамувавши подих чекали остаточного вердикту Warner Bros., адже вихід екранізації коміксів DC у грудні зміг би підтримати ті кінозали, які лишаються відкритими, або запрацюють з початком зими.

Кіностудія Warner Bros. вирішила презентувати «Диво-жінку 1984» одночасно в кінотеатрах, які відчиненні, та на стрімінговогому сервісі HBO Max. Фактично, це повне ігнорування правил кінотеатрального вікна. До чого це призведе та які результати покаже в такому гібридному прокаті «Диво-жінка 1984» дізнаємося вже зовсім скоро.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Інтерв'ю

Головний меседж фільму «Тільки диво»: сім’я – це головне

Казкове містечко в Буковелі, костюми від Айни Гассе, музичний супровід у виконанні Іларії, Lama і симфонічного оркестру – це все про фентезійний фільм «Тільки диво». Повнометражна стрічка режисерки та сценаристки Олени Каретник, яку підтримало Держкіно, виходить у прокат 19 грудня 2019 року, адже саме в день Святого Миколая всі ми очікуємо див і подарунків. Творці фільму обіцяють розкрити таємницю: що саме потрібно робити для того, щоб відбувалися справжні дива. Про основні меседжі кінокартини, перспективи кіно для сімейного перегляду в Україні, відбір акторів та плани з міжнародного кінопрокату спеціально для VGL cinema розповіла Олена Каретник.

18.07.2019
об 17:37

Новини

Український фільм "Тільки Диво" отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю "WonderFest"

Фільм "Тільки Диво" отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва "WonderFest" / Festivalul Filmului pentru Copii și Tineret WonderFest, що пройшов з 12 по 16 травня в Бухаресті (Румунія).

20.05.2020
об 17:28

Новини

«Диво-жінка» може вийти в грудні

Warner Brothers планує «перемішати» дати прем’єр своїх проєктів. За інсайдерськими даними, студія може відтермінувати дати виходу «Чорної вдови» та «Дюни», «відправивши» замість них у кінотеатри інші стрічки.

10.09.2020
об 17:19

Новини

Чи вийде «Диво-жінка 1984» у прокат в грудні?

Кінокомпанія Warner Bros. розмірковує над подальшою долею фантастичного екшна «Диво-жінка 1984», яка має вийти в кінотеатральний прокат трохи більше, ніж за місяць. Однак, чи станеться це? Адже з огляду на ситуацію з пандемією у світі важко спрогнозувати, яким чином працюватимуть кінотеатри і чи відкриються вони в тих країнах, які прийняли рішення зачинити кінозали до кінця листопада.

15.11.2020
об 16:15