Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дивіться в кінотеатрах у третій вікенд вересня

17.09.2020
об 12:07

Третій осінній вікенд подарує кіноманам багато сюрпризів. Можна стверджувати, що  більшість з них сподобається тим, хто обожнює фантастику. На глядачів чекають прем’єри одразу двох фільмів, які створені саме у цьому жанрі: «Гренландія» та «Антебеллум». А вишенька на торті – це фестиваль  фантастичного кіно.

 

 «Гренландія»

Жанр: бойовик, трилер, фантастика
Вікові обмеження: 16+
Країна: США
Режисер: Рік Роман Во
У ролях: Джерард Батлер, Морена Баккарін, Роджер Дейл Флойд, Скотт Гленн, Трейсі Боннер, Меррін Данг

 

 

 Прем'єра в Україні: 17 вересня 2020 року

Все частіше у випусках новин на всіх телеканалах говорять тільки про комету, яка наближається до Землі. Вчені очікують, що уламки падатимуть в океан. Їх прогнози помилкові, і масштабні руйнування, а з ними і смерті тисяч людей вже почалися. За уточненими прогнозами, пережити цю страшну подію можливо тільки в бункері, який знаходиться в Гренландії. Для Джона (Джерард Батлер) і Еллісон (Баккарін) завжди на першому місці стояла турбота про сина. Тому вони без роздумів вирушають в дорогу і зроблять все, щоб дістатися до укриття.  

 

 

 

 «Антебеллум»

Жанр: драма, трилер, фантастика
Вікові обмеження: 16+
 Країна: США
Режисери: Джерард Буш, Крістофер Ренц
У ролях: Жанель Моне, Марке Річардсон II, Ерік Ланж, Джена Мелоун, Кірсі Клемонс

 

Прем'єра в Україні: 17 вересня 2020 року

У фільмі йдеться про успішну письменницю Вероніку, яка опиняється у пастці в жахливій реальності — між нашим часом та періодом рабства в США — і повинна розкрити таємницю, що перевертає розум, поки не стало надто пізно.

 

 

«Колишні звички»

Жанр: комедія
Вікові обмеження: 12+
 Країна: США
Режисер: Кріс Сванберг
У ролях: Гілліан Джейкобс, Джемейн Клемент, Джош Віггінс, Форрест Гудлак, Ханна Маркс

 

Прем'єра в Україні: 17 вересня 2020 року

Після виходу її нового роману, 35-річну письменницю Кейт запрошують виступити в її Аlma mater разом з її колишнім професором. Після прийняття запрошення, Кейт потрапляє у вирій подій в житті групи студентів. 

 

 

«Махінатори»

Жанр: комедія
Вікові обмеження: 12+
Країна: Великобританія
Режисер: Дейв Маклін
 У ролях: Конор Беррі, Шон Коннор, Грант Роберт Кілен, Тара Лі, Кіт Кларк

 

Прем'єра в Україні: 17 вересня 2020 року

Початок 1980-х. Молодий авантюрист з Шотландії Дейві вирішує стати музичним продюсером. В цей час на весь світ гримить британська група Iron Maiden. Не маючи ніякого досвіду в цій галузі, але озброївшись оптимізмом підкорити Велику Британію, Дейві вирішує запросити їх виступити в рідному містечку. Проблема в тому, що за грошима для реалізації амбітної задумки доводиться звертатися до бандитів.

 

 

«Коріолан»

Жанр: Вистава
Країна: Великобританія
Режисер: Джозі Рурк
 Мова: Англійська мова з українськими субтитрами

                      

Прем’єра в Україні: 19 вересня

По-спартанськи просту шекспірівську трагедію про суворому воїна, який не витримав випробувань славою і політикою, режисер Джозі Рурк поставила настільки ж підкреслено лаконічно. Невелика сцена театру Донмар з трьох сторін тісно оточена глядачами; кілька стільців, червона фарба на підлозі і графіті на стінах, брутальні костюми, так само відсилають і до римської історії, і до сучасності. У світі, де битви перетворюються в політику, а політика породжує нові війни, Коріолану доводиться пройти свій шлях від героя натовпу до ізгоя, якому вчорашні прихильники кричать в обличчя «смерті!», Але залишитися, може бути, і неправим, але і не зломленим.

 

 

Фестиваль фантастичного кіно. Best Sci-fi-2020

Жанр: фантастика
Вікові обмеження: в Україні 18+

 

Прем'єра в Україні: 17 вересня 2020 року

17 вересня твій улюблений фестиваль фантастичного кіно «Best Sci-Fi» повертається на великі екрани! Майбутнє прийшло. Воно втомилось чекати на порозі і увірвалось в будинки, заповнивши собою кімнати та все наше життя. Нас вже непросто чимось здивувати. Саме тому наукова фантастика стає все більш винахідливою, вражаючою та неймовірною. Хоча ми вже давно усвідомили, що все що відбувається на екрані сьогодні, може стати нашою реальністю завтра. Фестиваль фантастичного кіно “Best Sci-Fi” приготувався тебе дивувати. Обирай найзручніші місця в улюбленому кінотеатрі - ми вирушаємо у подорож фантастичними світами.  В Україні фестиваль пройде вже вчетверте. За роки існування покази “Best Sci-Fi” відбулися у 16 країнах, включаючи США, Мексику, Швейцарію, Іспанію, Польщу та інші.

 

 Програма фестивалю:

 

«Конструктор»

Польща, 2016, фантастика, мелодрама, драма, реж. Пьотр Ділевський, 19 хв. 51 с.

Винахідник Віктор не став чекати на жінку своєї мрії - він її створив. Єва прекрасна та майже ідеальна, однак вона не людина. Віктор працює над тим, щоб вдосконалити своє створіння, додавши йому емоцій.

 

«Цього ніколи не було»

Канада, 2015, фантастика, драма, мелодрама, реж. Марк Слуцький, 8 хв. 6 с.

Після декількох бокалів мартіні ділові стосунки вийшли з-під контролю та двоє колег провели бурхливу ніч разом. Добре, що новітні технології дозволяють їм стерти це з пам’яті і, тим самим, позбавити мук совісті та проблем на роботі.

 

«Так, сьогодні!»

США, 2018, реж. Дмитро Ковальов, фантастика, комедія, 5 хв. 31 с.

Мартін – шалений фанат хард-року. Він звертається до агенції, що займається подорожами у часі, для того, щоб потрапити в минуле і побувати на концерті Mötley Crüe у 1985 році. Однак, це дуже складна і довга процедура…

 

«Відеозаписи»

США, 2019, реж. Стефан Ейгенман, фантастика, драма, 13 хв. 59 с.

Новітні технології допомагають матері щодня відчувати присутність доньки, яка знаходиться в зоні бойових дій за сотні кілометрів від дому.

 

«Ейнштейн-Розен»

Іспанія, 2016, реж. Ольга Озоріо, фантастика, комедия, 9 хв. 2 с.

Літо, 1982 року. Тео стверджує, що знайшов червоточину. Його брат Оскар йому не вірить - принаймні, поки що.

 

«Останній танець»

Великобританія, 2018, реж. Кріс Келлер, фантастика, драма, мелодрама, 7 хв. 37 с.

У не надто віддаленому майбутньому самотній старий чоловік працює над загадковим проектом, сподіваючись знову пережити найкращий момент свого минулого.

 

 «Ехо»

Іспанія, 2019, реж. Мігель Айтор, фантастика, драма, 14 хв. 15  с.

У 1977 році космічний зонд Voyager покидає Сонячну систему із повідомленням записаним сотнями мов. Майже через 50 років, хвора на хворобу Альцгеймера, Кармен стикається з пасивністю своїх дітей, які вважають, що вона вже нічого не може згадати. Однак повідомлення, яке вона записала, повторюється знову в голові Кармен, відновлюючи її пам’ять.

 

«Космічний воїн»

США, 2019, реж. Лукас Кендалл, фантастика, драма, 15 хв. 58 с.

Два пілоти ведуть війну в далекому майбутньому на своєму космічному кораблі. Але чи насправді їх ворог є чужорідним противником?