Трейлери та відео

Прем’єри 2022 року: Детективний трилер «Алея жаху» від Ґільєрмо дель Торо
Скоро в кіно: Шокуючий боді-горор «Титан»

Дивіться церемонію відкриття 11-го ОКМФ на vglcinema.com!

25.09.2020
об 13:50

З 25 вересня до 3 жовтня відбувається грандіозна подія у світі кіно -  11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Вперше за свою історію він проходить в онлайн-режимі. Урочиста церемонія відкриття розпочнеться сьогодні, 25 вересня, о 19:00. Подивиться її в інноваційному онлайн-форматі можна буде на нашому сайті.

 

 

З церемонії відкриття фестивалю розпочнеться свято кінематографу, яке познайомить глядачів з найкращими світовими кінохітами, а також учасниками та переможцями кінофестивалів.  Протягом цієї кіноподії буде можливість  побачити унікальні й інтелектуальні стрічки з усього світу та  поспілкуватися з їхніми авторами. Також заплановані  інтерактиви з творчими групами, майстер-класи, творчі зустрічі зі всесвітньо відомими діячами кінематографу, які дадуть відповіді на питання кіноманів. Для того, щоб побачити 120 фільмів за 9 днів  навіть не виходячи з дому, достатньо придбати  Фестивальний абонемент на сайт фестивалю. На вас чекають ексклюзивні покази фільмів з Каннського, Венеціанського, Берлінського кінофестивалів, які ви більше ніде не знайдете онлайн. А також довгоочікувані українські прем’єри, подивитись які можна буде тільки на Одеському кінофестивалі.  

 

Читайте також:

Новини

На 11-му ОКМФ відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів. Їх ціль - підтримка та розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа.

17.09.2020
об 18:37

Новини

Алік Шпилюк радить не пропускати ці фільми під час 11-го ОМКФ

Наприкінці тижня, у п’ятницю розпочнеться 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Вперше за всю історію проведення подія відбуватиметься онлайн, а це значить, що глядачі зможуть подивитися найгучніші фестивальні хіти та ексклюзивні прем’єри, навіть не виходячи з дому. Програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк обрав 5 фільмів, на які обов’язково варто звернути увагу, тож складаючи власний розклад переглядів не оминіть увагою ці стрічки.

21.09.2020
об 12:58

Новини

5 фільмів від Антельма Відо, які варто побачити на 11-му ОМКФ

Все менше часу залишається до початку 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься з 25 вересня до 3 жовтня онлайн. Найвідданіші прихильники кіно вже почали складати власні списки фаворитів, яких варто не проґавити на фестивалі, а програмний директор ОМКФ Антельм Відо дав читачам VGL cinema підказки, на що ще звернути увагу.

23.09.2020
об 15:21

Новини

Гарна новина: Онлайн-показ 11-го ОМКФ подовжено!

Як ми вже повідомляли, з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі відбудеться 11-го Одеський міжнародний кінофестиваль. І ось гарна новина: з’ясувалося, що фестивальні фільми будуть доступні до перегляду ще впродовж тижня після церемонії закриття.

23.09.2020
об 18:37