Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дивіться разом VGL cinema DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020»

18.12.2020
об 18:21

18 грудня о 19:00 в прямому онлайн-ефірі зустрінуться представники Docudays UA, КМКФ «Молодість», ОМКФ, Wiz-Art та LINOLEUM, щоб розповісти, як їхні команди загартував 2020-й та чого чекати фестивальній аудиторії у наступному році.

 

Сьогодні досвідом і перспективами на майбутнє в прямому ефірі діляться програмна директорка Docudays UA Вікторія Лещенко, ексгенеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, PR-директор фестивалю «Молодість» Гліб Родченков, директорка фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM Анастасія Верлінська, а також програмна директорка та очільниця маркетингу на фестивалі Wiz-Art Ольга Райтер. 

Трансляцію українською мовою можна буде переглянути на сайтах VGL cinema та DOCUSPACE, а ще на Youtube-каналі та на фестивальній Facebook-сторінці Docudays UA.

Читайте також:

Інтерв'ю

Гліб Родченков: «Для «Молодості» 2020 рік став трансформаційним»

Виклики минаючого року команди, що організовують кінофестивалі в Україні, долали по різному. Брак часу та нові дати не стали перешкодою для проведення багатьох культурних заходів. Замість травня, коли зазвичай проходить Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», подія відбулася наприкінці літа. Про перезавантаження фестивалю, гібридний формат, інсайти та досягнення розповів PR-директор КМКФ «Молодість» Гліб Родченков.

14.12.2020
об 19:34

Інтерв'ю

Анастасія Верлінська: «Офлайн навіть в скромних умовах – дуже важливий»

У 2020 році фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM вперше проходив тільки в онлайн-форматі. Напередодні резюмування року в прямому ефірі DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020» програмна директорка фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM Анастасія Верлінська розповіла VGL cinema про те, які висновки зробили готуючи захід, як долали перешкоди у новому для себе форматі та про те, чому важливо повернутися до живих зустрічей.

15.12.2020
об 16:34

Інтерв'ю

Юлія Сінькевич: «Важливо було максимально зберегти ДНК ОМКФ»

Коли стало зрозуміло, що фестивалі у звичні дати та звичному форматі в 2020 році майже неможливі, Одеський міжнародний фестиваль тривалий час тримав інтригу. Згодом прихильники кіноподії дізналися, що вона проходитиме не в липні, як зазвичай, а наприкінці вересня і дистанційно. Єдиний захід, який можна було відвідати фізично та зануритися в атмосферу фестивалю став open-air на Потьомкінських сходах. Напередодні підбиття підсумків року в DOCU/PRO talk ексгенеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич поділилася з VGL cinema побоюваннями та досягненнями проведення онлайн-події.

16.12.2020
об 12:25

Інтерв'ю

Вікторія Лещенко: «Новий досвід Docudays UA планує інтегрувати в свою подальшу діяльність»

VGL cinema продовжує спілкуватися зі спікерами DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020». Цього разу ми поговорили з програмною директоркою Docudays UA Вікторією Лещенко. Напередодні онлайн-ефіру вона розповіла про те, як команда фестивалю психологічно пережила несподівану зміну формату, адже їм довелося у вкрай стислі терміни адаптувати подію до віртуального життя, а також про те, яким вони бачать Docudays UA у наступному році.

17.12.2020
об 13:13

Інтерв'ю

Ольга Райтер: «Ми змогли провести 13-й щасливий фестиваль Wiz-Art»

Щорічний кінофестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art, у 2020 році проходив у гібридному форматі. Аби підготуватися до його проведення та адаптуватися під умови року він, як ОМКФ і КМКФ «Молодість» змінив свої звичні дати. Наразі організатори планують вдосконалювати цей формат для проведення наступних фестивалів. Які інсайти та проєкти приніс цьогорічний досвід організації заходу, яким викликам дивилися в очі організатори та як долали перешкоди напередодні онлайн-дискусії DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020» нам розповіла програмна директорка та очільниця маркетингу на фестивалі Wiz-Art Ольга Райтер.

18.12.2020
об 14:41