Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дивіться разом із VGL cinema DOCU/PRO talk

29.10.2020
об 16:47

Сьогодні режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрічаються на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії «Оскар».

 

На сайті VGL cinema долучайтеся до DOCU/PRO talk з режисером монтажу та продюсером Атанасом Георгієвим та режисером Романом Бондарчуком.

В прямому ефірі режисери шукатимуть відповідь на питання:

  • що робити, щоб ваше кіно потрапило в короткий список найпрестижнішої світової кінопремії?

 

Анастас Георгієв – продюсер, режисер, режисер монтажу та співвласник Trice Films та Film Trick з Македонії, дочірніх компаній FX3X. Його режисерський і продюсерський дебют «Шлюб за готівку» здобув численні міжнародні нагороди та визнання. Наступним фільмом став «З любов’ю» – фестивальний фаворит 2017 року, прем’єра якого відбулася на HOTDOCS. Одразу за цим, у 2019 році, він продюсував «Медову землю» – фільм, що здобув три нагороди на кінофестивалі Sundance і був номінований на «Оскар» у двох категоріях: найкращий документальний фільм та найкращий міжнародний повнометражний фільм.

Роман Бондарчук є режисером документальної стрічки «Українські шерифи», яка декілька років тому висувалась на «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

 

Розмова вестиметься англійською мовою на нашому сайті. Послухати про що говортимуть режисер із синхронним перекладом на українську можна на DOCUSPACE та фестивальній сторінці Docudays UA у мережі Facebook.

Читайте також:

Новини

Ексклюзивний вебінар від однієї із найвпливовіших сейлз-агенцій

24 вересня о 19:00 на DOCU/PRO talk відбудеться онлайн-розмова з менеджеркою з фестивальної дистриб'юції Autlook Filmsales (Австрія) Стефані Фукс. Зазначимо, що фільми, які представляє Autlook, постійно беруть участь у конкурсних програмах провідних міжнародних фестивалів. У каталозі компанії представлені такі режисери, як Ніколаус Гейрхалтер (Earth), Крісті Гарленд (What Whaala Wants), Талал Деркі (Of Fathers and Sons). Autlook також представляє фільм Лізи Манделуп «Підборіддя», який можна подивитися тут.

21.09.2020
об 11:05

Новини

Запрошуємо долучитися до онлайн-розмови про дистриб'юцію фільмів

Увага! Розпочалася онлайн-розмова з менеджеркою з фестивальної дистриб'юції Autlook Filmsales (Австрія) Стефані Фукс. Приєднатися можна за посиланням.

24.09.2020
об 18:58