Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Дівчина, яку ми вбили»: FILM.UA вперше зніме горор

22.11.2021
об 14:33

«Дівчина, яку ми вбили» - книга української письменниці Поліни Кулакової. За сюжетом психологічного трилера, події розгортається в Івано-Франківську кінця двотисячних. Через невдалий жарт трагічно загинула дівчина-підліток. Багато років по тому п’ятеро друзів, які штовхнули її до багаття, збираються разом і самі опиняються в смертельній небезпеці.

 

Студія FILM.UA придбала права на екранізацію однойменного роману», - «Дівчина, яку ми вбили» і вперше зніматиме горор. Цей жанр — один з найпопулярніших у світі. Студія має на меті вийти на нову для нас жанрову територію й зламати стереотип, що серед українських фільмів збирають касу лише комедії.

 

«Я прочитала книгу Поліни Кулакової буквально за ніч й одразу подумала – ось готовий сюжет для фільму. Наступного дня вже написала авторці з пропозицією про екранізацію. Наразі розпочато роботу над сценарієм, його створює Ярослав Войцешек», - розповіла креативна продюсерка проєкту, Олеся Лук’яненко.

 

Прем’єра фільму очікується у 2023 році.

 

Джерело: FILM.UA

Джерело фото: Бабай

Читайте також:

Новини

Онлайн-прем’єра короткометражного фільму «Схрон»

Україна, 1946 рік. У криївці переховуються українські повстанці та вагітна жінка – дружина командира. Їх розшукує загін НКВД. Однак все не так просто – хтось тут приховує велику таємницю.

17.11.2021
об 10:42

Новини

«Подорож у Слобожанську Швайцарію»: На Харківщині планують зняти фільм про подорож італійців в Україну

«Подорож у Слобожанську Швайцарію» - це авантюрна та іронічна історія, повна гротескних персонажів та дивних перевтілень, дії якої відбуваються в мальовничій місцевості уздовж річки Сіверський Донець в Харківській області.

19.11.2021
об 14:33

Новини

«Бурхливі води»: новий сезон «Золотої лихоманки» на Discovery

Високо у віддалених горах Аляски Чілкат команда чоловіків з Дакоти повертається на багаті землі у пошуках золота. Від’їзд легендарного шахтаря звільняє місце для нових шукачів скарбів. Один з них готовий пожертвувати життям заради зарплати. Побоюючись, що снігопад зашкодить їх планам, шахтарі намагатимуться протистояти природним явищам у новому сезоні шоу «Золота лихоманка: Бурхливі води».

22.11.2021
об 13:18