Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Діти-сироти та майбутні журналісти побували на зйомках воєнної драми «Мирний-21»

12.10.2021
об 16:19

У жовтні три організації завітали на зйомки воєнної драми «Мирний-21».

Творча група воєнної драми зустріла на майданчику у Військовій частині міста Васильків 65 вихованців Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва,  20 дітей від 6 до 18 років, якими опікується благодійна недержавна організація СОС Дитячі Містечка Україна, та 9 підлітків зі школи телебачення «ПРАЙМ МЕДІА».

 

Усі діти потрапили на майданчик за спеціальним запрошенням режисера та продюсера фільму «Мирний-21» Ахтема Сеітаблаєва.

«Є така розтиражована фраза, що діти – наше майбутнє. І, хоча її часто кажуть лише для красного слівця, вона є правдивою на всі сто відсотків. Як батько, я знаю, як важливо знайомити дітей з усім розмаїттям цього світу. Не шукати шлях за них, але йти поруч та направляти, коли це потрібно. Як громадянин, я розумію, що в мене є можливість допомагати, якою я просто маю скористатися. Тож хто знає, можливо сьогодні на майданчику «Мирного-21» ми зробили свій вклад у прекрасне майбутнє цих дітей та всіх нас», – поділився АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ.

 

Для дітей продюсерка Марія Дончик та лінійний продюсер Володимир Бугай провели екскурсію знімальним майданчиком «Мирного-21», показали, як відбуваються зйомки та відповіли на всі питання щодо знімального процесу. Масштабні декорації та тонкощі кіновиробництва здивували юних гостей. Під сильним враженням залишилися діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з організації СОС Дитячі Містечка України.

«Ми прагнемо, аби в дітей, що зростають в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, була можливість побачити, що мистецький процес є доступним для всіх. Під час візиту на майданчик “Мирного-21» діти побачили різні професії, людей різного типу та з різними навичками, та зрозуміли, що всім знаходиться місце. Також була цікава екскурсія по військовій частині, від якої хлопці й дівчата  залишилися у захваті. Це був дійсно пізнавальний та патріотичний момент. Весь цей захід подарував дітям розмови на багато тижнів вперед та сприяв розширенню кругозору, тому ми дуже вдячні команді фільму за таку чудову можливість для наших дітей», – національний директор БО «СОС Дитячі містечка» СЕРГІЙ ЛУКАШОВ.

 

Після екскурсії вихованці «ЮН-ПРЕС» та «ПРАЙМ МЕДІА» влаштували режисеру Ахтему Сеітаблаєву та акторам насичений брифінг, багато питань якого стосувалися секретів акторської та режисерської майстерності.

Для юних медійників ця зустріч стала не першим спілкуванням з режисером. Раніше вони зустрічалися під час журналістської вітальні «Вони не вагаючись стали на захист Батьківщини» та в межах підготовки до 19-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

«ЮНПРЕСІВЦІ дуже раді такій співпраці. Символічно, що для нас вже стало традицією  зустрічатися з актором та режисером Ахтемом Сеітаблаєвим в канун патріотичних свят: перша  зустріч на День добровольця, наступна – напередодні Дня захисників та захисниць України. Зустріч на знімальному майданчику патріотичного кіно зачепила дитячі душі. Вони були в епіцентрі зйомок, занурилися в подію, побачили процес, відчули атмосферу фільму., Побували на екскурсії військовою частиною. Саме це і є справжній урок патріотизму.  Вдячні Ахтему Сеітеблаєву за бліц-інтерв'ю з реальними історіями патріотизму,  розмовами про довіру між людьми і державою, про війну, та про цінності, які команда прагне передати у фільмі. І поради, як стати хорошим фахівцем і громадянином країни. Саме такі заходи і формують справжні громадянські цінності та патріотизм у молоді», – завідувач кабінету журналістики відділу ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва ОЛЕСЯ КАТРИЧ.

 

Вихованці дитячої Школи кіно та телебачення «ПРАЙМ МЕДІА» побували на знімальному майданчику «Мирний-21», на запрошення виконавчої  продюсерки Валерії Шевчук.

«Для нас дуже важливо, щоб діти спілкувалися з найкращими професіоналами у сфері кіно та телебачення. Щоб вони бачили, як знімається кіно, скільки людей працює над створенням фільму, відчули атмосферу знімального майданчика. Бо ми хочемо, щоб наші вихованці, стали в майбутньому законодавцями моди у світовому кіно. Діти були в епіцентрі зйомок, спілкувалися з акторами фільму, адміністраторами, операторами. Але найбільше питань було до лінійного продюсера Володимира Бугая, і ще більше до продюсера та режисера фільму Ахтема Сеітаблаєва.  Спілкуючись з професіоналами, вони більше занурюються в тонкощі професії, бачать скільки треба знати та які цілі ставити для себе. Ми дуже вдячні команді фільму за можливість відчути себе частинкою професійної команди, за неперевершені емоції дітей, за відверті та щирі відповіді на запитання, за професійні поради. Такі зустрічі дають дітям впевненість, розвивають та дають натхнення на нові звершення», – генеральний директор Школи телебачення «Прайм Медіа» ЛАРИСА ЛЕБІДЬ.

 

Наприкінці зустрічі юні гості подякували режисеру фільму «Мирний-21» Ахтему Сеітаблаєву та всій знімальній команді за яскраві враження та новий, корисний досвід.

«Не часто випадає змога споглядати зйомки воєнного фільму, а в моєму випадку – до цього ще ніколи. Це особливі актори, локації, механізм зйомки. Тільки потрапивши на знімальний майданчик, усвідомлюєш масштаб і рівень важливості самої історії. Як на мене, це достатньо сміливо – знімати «не побутове», «дискомфортне» в технічному плані кіно. Вразив рівень організованості на майданчику. Вся знімальна команда, немов пазли, що зрештою складаються в одну цільну картинку. Спілкування з Ахтемом Сеітаблаєвим – порція натхнення. Розмови про довіру між людьми і державою, про особливості роботи у стрічках про війну та про цінності, які команда прагне передати у фільмі. І поради, як стати хорошим громадянином країни: «Бажаю, аби вас оточувала правильна література, люди, думки. Ви створюватимете цей світ, базуючись на тому що ви бачите, чуєте, вивчаєте». З цими словами ти відчуваєш на собі певну відповідальність, але водночас мотивацію стати «хорошим дорослим і громадянином». За цей день я побачила багато прикладів для наслідування, тож юним журналістам однозначно є на кого рівнятися», – вихованиця агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ (гурток «Радіожурналіст») КАТЕРИНА ШАПОВАЛЕНКО.

 

Джерело: PR-служба фільму «Мирний-21»

 

...

Читайте також:

Новини

Творці телеканалу «1+1» працюють над новою драматичною комедією «Дієта №0»

У 16-серійній драмеді «Дієта №0» глядачі телеканалу «1+1» побачать історію стосунків бідного студента медінституту Івана та фатальної красуні Марго, яка звикла брати від життя все. Головні ролі у серіалі виконають українська акторка Клавдія Дрозд та латвійський актор Максим Бусел.

08.10.2021
об 14:24

Новини

First Cut Lab: Добіг кінця практичний курс міжнародної навчальної програми

У період з 21 вересня по 2 жовтня у Києві проходила міжнародна навчальна програма з лабораторією кіномонтажу, яку проводять в Україні First Cut Lab за підтримки Українського культурного фонду у партнерстві з Асоціацією кіноіндустрії України (АКУ). Отже, як проходили заняття та консультації з міжнародними сейлз-агентами.

06.10.2021
об 13:14