Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Disney запустить 20 серіалів від Marvel та «Зоряних війн» протягом наступних кількох років

12.12.2020
об 17:07

Дісней масово збільшить обсяг кількості серіалів від Marvel та Star Wars на своєму потоковому сервісі Disney +.

Карім Даніель, голова відділу розповсюдження засобів масової інформації та розваг компанії The Walt Disney, 9 грудня під час презентації в День інвестора Disney повідомив, що компанія у найближчі кілька років розпочне розробку близько 10 серіалів від Marvel, 10 серіалів від «Зоряні війни» та 15 серіалів за участі реальних людей, анімаційних проєктів та серіалів від Pixar.

Даніель говорить, що завдяки цим оригінальним серіалам Disney +, поряд із театральними виставами та бібліотечними каталогами, компанія щотижня додаватиме щось нове для перегляду.


Планується розпочати процес запусків, коли другий сезон «Мандалорця» закінчиться.

Disney поки не надав жодних подробиць щодо сюжетів серіалів, але скоріше всього компанія візьме в розробку історії про Кассіана Андора під назвою «Андор», який є буде приквелом до фільму «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія». За створення візьмуться Джаред Беш та Тоні Гілрой.


Також новимм проєктамм можуть стати серіал про Обі-Вана Кенобі з Юеном Макгрегором та орієнтований на жіночу аудиторію серіал від співавтора «Матрьошки» Леслі Хедленд.

Коментарі Даніеля ознаменували його публічний дебют після серйозної реструктуризації бізнесу щодо контенту та дистриб'юції Disney, подібно до того, що відбувається у великих розважальних конгломератах - від NBCUniversal Комкасту до WarnerMedia, що належить AT&T. До його портфоліо входять три групи Content Creation під керівництвом Алана Хорна та Алана Бергмана, Пітера Райса та Джеймса Пітаро.


Даніель виступав відразу після генерального директора Disney Боба Чапека і описав нову структуру управління як спосіб висвітлити критичний простір для споживачів, зібрати ідеї та ефективно працювати з партнерами компанії.

Цей крок мав на меті розподілити бюджети між платформами, щоб максимізувати залучення та вплив. Компанія надає пріоритет платформам, які мають безпосередній зв’язок із споживачами. Але Карім Даніель наголосив, що оновлена команда прагне різноманітного контенту. Компанія також збільшила розмір інвестицій, що розраховані на нові оригінальні матеріали для Disney + .

Карім Даніель говорить, що позитивні наслідки від нової стратегії можна буде побачити вже дуже скоро.

Джерело: Deadline

Читайте також:

Дональд Дак – проблемна дитина в родині Волта Діснея
Новини

Дональд Дак – проблемна дитина в родині Волта Діснея

8 червня 1984 року у якості почесного члена в Гільдію кіноакторів США прийняли Дональда Дака. Ця подія була присвячена 50-річчю виходу на екрани (9 червня 1934 роки) першого мультфільму за участю диснеївського каченя – «Маленька мудра курочка» ( «The Wise Little Hen»).​​​​​​​

08.06.2020
об 15:07

Новини

На «Еммі» «Мандалорець» представлений у 15 номінаціях

Події серіалу розгортаються у всесвіті «Зоряних війн». Багатосерійна стрічка розповідає про пригоди самотнього мисливця за головами, який несподівано стає прийомним батьком Малюка Йоди.

03.08.2020
об 14:25

Новини

Незабаром стартує новий сезон серіалу «Мандалорець»

Пригоди Малюка Йоди та його рятівника Діна Джаріна продовжуються. У фільмі він заміняє мудрецю батька.

21.10.2020
об 16:48

Новини

«Мандалорець», «Месники» та «Дивні дива» – найуспішніші розважальні франшизи

Найпопулярнішою франшизою розважальної кіноіндустрії виявився «Мандалорець» від Disney Plus, який обігнав «Месників» від Marvel та «Дивні дива» від Netflix. Саме такі результати показало дослідження компанії National Research Group.

01.12.2020
об 16:33