Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Disney закриває студію, яка створила «Льодовиковий період»

10.02.2021
об 17:29

Анімаційний підрозділ студії 20th Century, який працював над франшизою «Льодовиковий період», мультфільмом «Камуфляж і шпигунство» та мав у штаті 450 співробітників, Blue Sky Studios скоротять і розпустять у квітні.

Загальний творчий доробок Blue Sky Studios налічує 13 повнометражних мультфільмів. Найуспішнішими з них виявилися частини франшизи «Льодовиковий період». Вона заробила у прокаті 3,2 млрд доларів. Якщо скласти бокс-офіси всіх творінь студії, то вони принесли компанії Disney 5,9 млрд доходу.

Вперше про загрозу закриття Blue Sky Studios заговорили два роки тому, коли Disney придбала 20th Century Fox. Проте дійсно вдатися до таких мір анімаційний гігант вирішив лише зараз, адже в час кризи, що спричинила пандемія, для компанії є економічно недоцільно підтримувати діяльність трьох студій, які займаються виробництвом мультиків. Таким чином, 450 осіб, які працювали в Blue Sky Studios можуть лишитися без роботи. Після оприлюднення інформації про закриття підрозділу 20th Century ще жодна компанія не зацікавилась ані активами студії, ані її працівниками. Звісно, в Disney обіцяють вивчити можливості фахівців і за можливості перевести їх на інші відкриті вакансії всередині компанії. Фактично Blue Sky Studios закриється у квітні, а її бібліотека та інша інтелектуальна власність стануть частиною Disney.

На відміну від персонажів «Льодовикового періоду», які продовжуватимуть своє життя у серіалі, який транслює онлайн-платформа Disney +, повнометражний анімаційний проєкт Nimona, що мав вийти на екрани в 2022 році, закриють.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Disney запустить 20 серіалів від Marvel та «Зоряних війн» протягом наступних кількох років

Disney масово збільшить обсяг кількості серіалів від Marvel та Star Wars на своєму потоковому сервісі Disney +.

12.12.2020
об 17:07

Новини

Disney підбила підсумки фінансового року

3 жовтня 2020 року добіг кінця фінансовий рік компанії Disney. Фахівці організації вже підбили підсумки та відзвітували. Згідно з підсумковою інформацією найбільший виробник контенту і лідер індустрії розваг втратив 2,8 млрд доларів.

14.11.2020
об 17:05

Новини

Скоро в кіно: Анімації, повернення Хоббіта та карантинні теми

З 4 лютого в кінотеатрах оновиться репертуар. На глядачів чекає декілька фільмів, в яких режисери запропонують їм поглянути на тему пандемії під іншим кутом, а ще розкажуть, як можна було «розважатися» під час локдауну. Проте не варто цього повторювати вдома, краще взяти дітей і сходити на одну із анімацій, яких на цьому тижні буде вдосталь.

03.02.2021
об 18:11

Новини

Грудневі прем’єри телеканалу «ПЛЮСПЛЮС»: 7 анімаційних новинок

Малеча взимку не засумує з каналом «ПЛЮСПЛЮС», який підготував для своїх вибагливих глядачів одразу декілька прем’єр та спеціальних випусків улюблених мультсеріалів.

23.11.2020
об 14:43

Анімація

Вийшов другий тизер фантастичної анімаційної стрічки «Віктор_Робот»

Влітку 2021 року на великі екрани вийде анімаційний фільм режисера-постановника фільму – Анатолій Лавренішин «Віктор_Робот», який цьогоріч став володарем Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю 2020.

23.12.2020
об 16:12

Новини

Must see: Фільми та серіали, які номіновано на «Золотий глобус»

Нещодавно з’явився повний перелік номінантів на цьогорічну премію «Золотий глобус». Більшість фільмів і серіалів ми з вами мали змогу побачити під час карантину та свят. Якщо ж щось пройшло повз нашу увагу, маємо змогу до кінця лютого заповнити прогалину або ж занотувати до свого вішлисту аудіовізуального контенту.

04.02.2021
об 17:07