Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Disney та Бен Аффлек готують фільм про магічні світи

13.01.2021
об 13:39

Актор Бен Аффлек вперше спробує себе в якості постановника підліткового фентезі.

Бена Аффлека як режисера вже найняла студія Disney для екранізації популярної серії романів Шеннон Мессенджер «Хранителька забутих міст» (Keeper of the Lost Cities). Актор і режисер також попрацює над сценарієм разом з Кейт Грайтмон. Однак наразі невідомо, чи виконає артист одну з ролей або займеться виключно виробництвом фільму.

Нова стрічка розповідатиме історію 12-річної дівчинки на ім'я Софі, яка володіє даром телепатії. Вона дізнається про свої незвичайні здібності й в цей же час виявляє, що є зовсім не людиною, а мешканкою іншого магічного світу, існуючого паралельно зі звичайним.

З циклу авторки Шеннон Мессенджер на даний момент видано вісім книг, а дев'ята вже готується до публікації. Наклади примірників продаються доволі непогано – загальний тираж 2,5 мільйона копій вже розійшовся світом.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Disney підбила підсумки фінансового року

3 жовтня 2020 року добіг кінця фінансовий рік компанії Disney. Фахівці організації вже підбили підсумки та відзвітували. Згідно з підсумковою інформацією найбільший виробник контенту і лідер індустрії розваг втратив 2,8 млрд доларів.

14.11.2020
об 17:05

Новини

Disney запустить 20 серіалів від Marvel та «Зоряних війн» протягом наступних кількох років

Disney масово збільшить обсяг кількості серіалів від Marvel та Star Wars на своєму потоковому сервісі Disney +.

12.12.2020
об 17:07

Новини

Ароматека: Почуття та інтимні емоції у парфумі Liquides Imaginaires

Назва нових парфумів від Liquides Imaginaires – Lacrima, з латині перекладається як сльоза. Це дорогоцінна вода, яка наповнена найрізноманітнішими почуттями та інтимними емоціями. Чуттєва композиція відкривається нотами рожевого перцю та доповнюється ароматами елемі та нагармоти.

08.01.2021
об 16:38

Новини

З’явилась теорія, яка пояснює походження «Душі» від усіх фільмів Pixar, включаючи «Історію іграшок»

Багато років шанувальники Pixar шукають шляхи з’єднання всіх фільмів студії в один всесвіт. «Душа» може дати початок теорії, що натхнена головною механікою мультфільму, зокрема у передачі душ та у формі, яку вони можуть набути.

10.01.2021
об 18:57